Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu


„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu istnieje na mapie handlowej miasta już od 1945 roku. Jednakowoż dopiero okres przekształceń własnościowych, przechodzenie z socjalistycznej gospodarki planowej w nową rzeczywistość gospodarki rynkowej, oraz tragiczny kataklizm losowy – powódź z lipca 1997 roku, która dotkliwie doświadczyła Opole, stały się istotnym sprawdzianem umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, tak pracowników, jak i kadry zarządzającej Spółdzielnią. Doświadczenia te nie tylko potwierdziły wysoki poziom kwalifikacji spółdzielców, ale i wzbogaciły ich w nową wiedzę i umiejętności.
Wiodącym obszarem działań Spółdzielni jest handel artykułami spożywczymi i przemysłowymi, prowadzony w sieci zmodernizowanych sklepów detalicznych, a także w największym na Opolszczyźnie obiekcie handlowym - „Galerii Opolanin”.
Wyśmienite wypieki proponowane przez ciastkarnię „Ptyś” i dwie piekarnie wielokrotnie były wyróżniane i nagradzane w konkursach promujących regionalną i ogólnopolską sztukę kulinarną. Największym jednak potencjałem Spółdzielni są rzesze wiernych i zadowolonych klientów, którzy wysoko sobie cenią kompetencje i wieloletnie doświadczenie pracowników „Społem” PSS w Opolu.


źródło: http://www.spolem.opole.pl/
Słowa kluczowe: Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu: artykuły przemysłowe, artykuły spożywcze, piekarnia, restauracje, gastronomia, hotele, produkcja, cukiernia, galeria


Kategorie: Producenci i Hurtownie » Spożywcze
Producenci i Hurtownie » Hurtownie Wielobranżowe
Producenci i Hurtownie » Gastronomia 


„Stan posiadania” Spółdzielni:
”Galeria Opolanin”
6 sklepów spożywczych
2 piekarnie
2 cukiernie
bar-stołówka „Kubuś”
bar "Kubuś 2"

Zapraszamy!!!

    Dane adresowe:
  • Pl. Teatralny 13
  • 45-056 Opole
  • Opolskie
  • Dane kontaktowe:
  • spolem.opole.pl
  • E-mail: dekor2@spolem.opole.pl
  • Telefon: +48 (77) 423 25 20
  • Fax: +48 (77) 454 46 11

Lokalizacja firmy na mapie: