Transbet Mariusz Grochowicz Sp.j. - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Transbet Mariusz Grochowicz Sp.j.
Transbet Mariusz Grochowicz Sp.j. Betoniarnia TRANSBET Mariusz Grochowicz Spółka Jawna swą działalność rozpoczęła w 1993 r. Jesteśmy firmą rodzinną.

Od początku istnienia zakładu, główną dziedziną naszej działalności jest produkcja betonu towarowego dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta oraz wysokiej klasy produktów w połączeniu z terminowością dostaw Betoniarnia rozwija się bardzo dynamicznie stając się jednym z lokalnych liderów rynku produkcji betonu towarowego.
Wiele lat systematycznego i stabilnego rozwoju pozwoliło nam na pasmo inwestycji nadających kształt dzisiejszego obrazu Naszej firmy. W dniu dzisiejszym mamy jedną z najnowocześniejszych lini produkcyjnych betonu towarowego w regionie, własny park maszynowy i transportowy z zapleczem mechanicznym, oraz to co w każdej firmie jest najważniejsze, czyli zgrany zespół kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników.
Stale współpracujemy z Centrum Technologii Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej, aby zapewnić najwyższej klasy towar. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników potrzebnych do produkcji masy betonowej zapewniamy niebywałą trwałość betonu, potwierdzoną długim okresem użytkowania w konstrukcjach budowlanych.
Nasza Firma dba o ochronę środowiska i dlatego zakład wyposażony jest w stanowisko do mycia sprzętu oraz urządzenie do recyklingu betonu.
Gwarantujemy trwałość i jakość, fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny oraz produkt najwyższej klasy!

Nasza spółka ma swoją siedzibę w Przemyślu przy ul. Topolowej 5 (w bezpośrednim sąsiedztwie Wojewódzkiego Ośrodka Egzaminacyjnego Dla Kierowców).
Słowa kluczowe: mieszanki cementowo-kruszywowe Przemyśl, transport mieszanek Przemyśl, beton Przemyśl, mieszanki Przemyśl, transport betonu Przemyśl, cement Przemyśl, produkcja mieszanek betonowych Przemyśl, mieszanki betonowe Przemyśl, zaprawy Przemyśl


Kategorie: Budownictwo » Materiały Budowlane
Budownictwo » Beton, Prefabrykaty Budowlane


    Dane adresowe:
  • Topolowa 5
  • 37-700 Przemyśl
  • Podkarpackie
  • Dane kontaktowe:
  • transbet.com.pl
  • E-mail: biuro@transbet.com.pl
  • Telefon: +48 (16) 678 08 99 +48 604 434 835
  • Fax: +48 (16) 678 08 19

Lokalizacja firmy na mapie: