"Mada" Nowosielska Małgorzata - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

"Mada" Nowosielska Małgorzata
"Mada" Nowosielska Małgorzata Galeria Mada powstała w warszawskim Wilanowie i otworzyła swoje podwoje po raz pierwszy 15 grudnia 2001 r. Stworzona została przez Małgorzatę Nowosielską i Dariusza Wójcika z potrzeby przywrócenia w dzisiejszych czasach rangi wrażliwości, estetyce i wyczulenia na piękno, które winno być dostępne każdemu człowiekowi bez względu na zasobność portfela ku zaspokojeniu potrzeby duszy.
Przez siedem lat działalności, stale poszerzając, zarówno asortyment oferowanych do sprzedaży pięknych artystycznych przedmiotów i dzieł sztuki, jak i proponowanych usług w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, szycia firan i zasłon, oprawy obrazów czy wystawiennictwa nieustannie staramy się spełnić oczekiwania i marzenia naszych Klientów.
Prowadzimy również kursy dla dekoratorów wnętrz, przybliżając arkana sztuki dekoratorskiej na zajęciach z indywidualnym tokiem nauczania, aby każdy mógł odnaleźć i poprzeć rzetelną wiedzą to, co jest zamiłowaniem czy wręcz pasją.
Spróbujcie Państwo wykreować przy naszej pomocy świat swoich marzeń, w którym znajdzie się miejsce na zadumę, ciepło, tęczę, radość chwili i szczęście. Serdecznie zapraszamy.
Słowa kluczowe: malarstwo, szycie firan, porcelana, kursy, stare lampy, ceramika, projekty wnętrz, meble, projekty, obrusy, serwety, obrazy, oprawa obrazów, obrazy, meble stylowe, obrusy i serwety, meble stylizowane, aranżacje wnętrz, dekoracje wnętrz, wyposarzenie wnętrz, oprawa obrazów, rysunek, szkło artystyczne, porcelana, szkło artystyczne, szycie firan i zasłon, galeria mada, kursy dla dekoratorów, antyki


Kategorie: Dom i Ogród » Dekoratorzy Wnętrz
Dom i Ogród » Artykuły Ozdobne i Dekoracyjne
Dom i Ogród » Firany, Zasłony, Pościele


    Dane adresowe:
  • ul. Kosiarzy 37/40
  • 02-953 Warszawa
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.galeriamada.pl
  • E-mail: galeriamada@aster.pl
  • Telefon: +48 (22) 642 73 37 +48 604 286 937
  • Fax:

Lokalizacja firmy na mapie: