"CJZ" Centrum Języków i Zarządzania B. Bekier - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

"CJZ" Centrum Języków i Zarządzania B. Bekier
"CJZ" Centrum Języków i Zarządzania B. Bekier Centrum Języków i Zarządzania CJZ rozpoczęło działalność w 1990 roku. Powstało dzięki współpracy z Izbą Przemysłowo - Handlową z Valenciennes. Szkoła od początku swego istnienia ma siedzibę w Gliwicach przy ulicy Bytomskiej. CJZ jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty. Główną domeną działalności edukacyjnej CJZ są kursy języków obcych dla dorosłych, młodzieży i dzieci (już od 5-go roku życia). W ofercie CJZ znajdziecie Państwo kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy także naukę języków specjalistycznych ( m. in. język biznesu, język prawniczy, język techniczny ), przygotowanie do egzaminów maturalnych oraz egzaminów językowych takich jak FCE, CAE, CPE, ZD, ZMP, ZOP, DELF, DALF. Dla naszych najmłodszych Kursantów proponujemy kursy oparte o zabawę jednocześnie rozwijające wszystkie umiejętności językowe. Oferujemy również kursy dla dzieci, które nie posiadają jeszcze zdolności pisania i czytania. Nasza oferta jest regularnie poszerzana o nowe rodzaje kursów językowych w oparciu o potrzeby rynkowe oraz wymagania naszych Klientów. Zapraszamy na kursy:

angielskiego
angielskiego - Business English
niemieckiego
francuskiego
włoskiego
hiszpańskiego
rosyjskiego
portugalskiego
norweskiego


Szkoła może poszczycić się paroma tysiącami słuchaczy kursów języków obcych. Jakość i poziom kursów zawsze oceniane były przez Klientów bardzo wysoko. Wszyscy lektorzy zatrudnieni w szkole są absolwentami filologii obcych z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz zaangażowaniem w pracy. Doskonale wiedzą, co stanowi problem dla uczących się języków obcych, i w jaki sposób zorganizować naukę by osiągnąć jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Zajęcia w CJZ inspirują oraz motywują do nauki. Szczególny nacisk kładziony jest na wykształcenie umiejętności komunikowania się oraz na przełamanie bariery językowej. Aby umożliwic Klientom jak najbardziej dogodne warunki nauki grupy w naszej szkole są niewielkie, a Słuchacze dopasowani nie tylko pod względem poziomu językowego lecz również wieku ( Kursanci są kwalifikowani do grup na podstawie testów lub rozmów kwaifikacyjnych z lektorem ). Naszym staraniem jest aby nauka w CJZ przebiegała w miłej atmosferze wzajemnej współpracy. Nasi lektorzy oferują również pomoc poza zajęciami i pozostają do Państwa dyspozycji.

Centrum Języków i Zarządzania ma w swojej ofercie równiez kursy dla firm. Naszymi Klientami jest wiele przesiębiorstw wiodących na rynku ( zapraszamy do zakładki Referencje ).
Słowa kluczowe: CJZ, SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH, BUSINESS ENGLISH, KURSY ZAWODOWE, KURSY KOMPUTEROWE, KURSY JĘZYKÓW OBCYCH, SZKOŁA JĘZYKÓW, URSY JĘZYKOWE, NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH GLIWICE, MODERN LANGUAGES


Kategorie: Edukacja i Nauka » Szkoły Językowe
Edukacja i Nauka » Kursy Językowe


    Dane adresowe:
  • Bytomska 9
  • 44-100 Gliwice
  • Śląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.cjz.gliwice.pl
  • E-mail: cjz@cjz.gliwice.pl
  • Telefon: +48 (32) 331 39 80
  • Fax: +48 (32) 331 39 80

Lokalizacja firmy na mapie: