Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi Tysiące osób tak pomyślało lub powiedziało w ciągu ostatnich sześćdziesięciu lat. Wśród nich były osoby, którym nasz Zakład ukształtował całe życie i które zawdzięczały mu wszystko. Tu uczyli się zawodu, który wykonywali do końca życia, tu była ich pierwsza praca, awanse, odpowiedzialne stanowiska, które pozwalały utrzymać rodzinę i stąd odchodzili na emerytury.

W okresie 60 lat w naszych murach uczyło się 1,5 mln. osób. To bardzo dużo. Nie przychodzili tu dla rozrywki czy przyjemności. Byliśmy im potrzebni. Zapewnialiśmy solidną naukę dobrego zawodu, gwarantowaliśmy opanowanie umiejętności i wręczaliśmy świadectwa – przepustkę na dobrą przyszłość.

O sile, wielkości i uznaniu firmy oświatowej decyduje jej kadra: nauczyciele, instruktorzy, szkoleniowcy ludzie, którzy nauczając realizują swoje pasje życiowe i posłannictwo. To tym osobom zawdzięczamy wysoki poziom nauki i wiedzy. To ich doświadczenie zawodowe jest źródłem przyszłych umiejętności uczniów i słuchaczy.


Dlaczego funkcjonujemy już 60 lat?

Odpowiedź jest prosta. Byliśmy i jesteśmy potrzebni. Mamy ważne zadania do spełnienia. Przekazujemy wiedzę i uczymy umiejętności. Kształtujemy umysły i układamy dłonie.
I potrafimy to robić. Mamy kadrę, programy, materiały dydaktyczne, pracownie. Dla bezrobotnych jesteśmy nadzieją na zdobycie nowego zawodu i otrzymanie pracy, a dla pracujących na podniesienie kwalifikacji i awans.


Kim jesteśmy dzisiaj?

Największą i najbardziej znaną pozarządową organizacją oświatową w województwie łódzkim. Prowadzimy 25 szkół. Posiadamy 15 ośrodków i oddział z osobowością prawną w Przedborzu. W naszych szkołach uczy się ponad 1000 uczniów, na kursy uczęszcza ponad 8000 słuchaczy. Zdobyliśmy szacunek i uznanie łódzkich władz rządowych i samorządowych. Współpracujemy z Urzędami Pracy, Uniwersytetem Łódzkim i wieloma organizacjami społecznymi. Realizujemy projekty szkoleniowe współfinansowane z funduszy unijnych.


Nasza przyszłość?

Sprawna organizacyjnie i silna finansowo firma, gotowa sprostać każdemu wyzwaniu. Będziemy zakładać nowe szkoły i rozwijać już istniejące. Zaproponujemy nowe kierunki szkolenia kursowego. Warsztaty szkoleniowe zapełnimy uczniami i młodocianymi pracownikami. Pozyskamy i zrealizujemy projekty unijne, aby w pełni korzystać ze środków finansowych Unii Europejskiej. Potwierdzimy propozycję największej, pozarządowej firmy szkoleniowej w województwie łódzkim.

Zapraszam do przeczytania naszej oferty i namawiam do skorzystania z naszych usług oświatowych.

Witold Kurczewski

Prezes Zarządu
Słowa kluczowe: bezpłatne szkoły dla młodzieży Łódź; kursy; kursy administracyjne; kursy ADR; kursy BHP łódzkie; kursy budowlane murarz glazurnik; kursy księgowości łódzkie; kursy kwalifikacyjne Łódź; kursy spawalnicze łódzkie; obsługa kasy fiskalne Łódź; przewóz ładunków niebezpiecznych; spawanie Łódź; szkolenia CNN; szkolenia Łódź; szkolenia na obrabiarki numeryczne Łódź; szkolenie wózki widłowe; Technikum Samochodowe łódzkie; uprawnienia ADR; uprawnienia spawalnicze Łódź; zasadnicze szkoły zawodowe Łódź


Kategorie: Edukacja i Nauka » Kursy Zawodowe
Edukacja i Nauka » Kursy


    Dane adresowe:
  • Łąkowa 4
  • 90-563 Łódź
  • Łódzkie
  • Dane kontaktowe:
  • www.zdz.lodz.pl
  • E-mail: zdz@zdz.lodz.pl
  • Telefon: +48 (42) 637 45 03
  • Fax: +48 (42) 637 61 67

Lokalizacja firmy na mapie: