Róża Sp.zo.o. Hurtownia ogrodnicza - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Róża Sp.zo.o. Hurtownia ogrodnicza
Róża Sp.zo.o. Hurtownia ogrodnicza Róża Sp. z o.o. znana jest na regionalnym i polskim rynku ogrodniczym od 15 lat. Jesteśmy jedynym przedstawicielem na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa z Ożarowa Mazowieckiego. Firma ta istnieje na polskich i zagranicznych rynkach ogrodniczych od 55 lat. Jest jednym z największych przedsiębiorstw nasienno-hodowlanych w kraju.

Dewizą naszą jest dostarczanie najlepszych nasion do jak najszerszego kręgu Odbiorców. Nasiona ze znakiem firmowym PNOS Ożarów Maz. znane są i cenione przez Klientów zarówno w kraju jak i zagranicą (Białoruś, Ukraina, Łotwa, Estonia, Rosja, Francja, Niemcy, Włochy, Czechy). Działalność handlową prowadzimy za pośrednictwem 650 sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment nasion warzyw i kwiatów (w tym atrakcyjnych nowości z importu), cebulek kwiatowych, materiału szkółkarskiego ozdobnego i owocowego, narzędzi i sprzętu niezbędnego dla potrzeb ogrodnictwa, środków ochrony roślin oraz innych artykułów ogrodniczych (folie, agrowłókniny, podłoża itp.).

Nasiona z naszej oferty zostały wielokrotnie nagrodzone Złotymi Medalami Krajowej Wystawy Ogrodniczej w ramach Międzynarodowych Targów Polagra m.in. za: odmiany cebuli (1999 r.), kolekcję ogórka gruntowego (2000 r.), nasiona zaprawione ziołami (2001 r.), bogatą ofertę pomidora wysokiego do uprawy amatorskiej (2002 r.), kolekcję odmian rzodkiewek (2003 r.), cebulę Sławę Ożarowa i Wiktorię Skierniewic (2004 r.). Oferowane odmiany otrzymały również Złote Medale Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra-Farm: '- za pomidor gruntowy Rumba (2001 r.) '- za cebulę Supra (2002 r.) - za fasolę szparagową żółtostrąkową Polka (2003 r.) '- za ogórek gruntowy Izyd F1 (2003 r.), za sałatę masłową Justyna (2004 r.).

W 2005 r. Złoty Medal MTR POLAGRA-FARM otrzymał patison Polo F1 wyhodowany w Katedrze Genetyki Hodowli i Biotechnologii Roślin SGGW w Warszawie. Specjalne wyróżnienie otrzymały nasiona z certyfikatem ekologicznym.

W środki ochrony roślin zaopatrują nas na zasadzie przedstawicielstwa firmy: Sumin ; w nawozy Agrecol i Ekor .Narzędzia ogrodnicze w większości kupujemy od polskich producentów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Prezes
Stanisław Gęsiorski
Słowa kluczowe: róże, hurtownie ogrodnicze, krzewy ozdobne, Byliny, rękawice ochronne, pnącza, zioła, żywopłoty, wrocław, trawy ozdobne, narzędzia ogrodnicze, nasiona, dolnośląskie, nasiona kwiatów, sekatory, nasiona roślin rolonych, drzewa owocowe, cebulki kwiatowe, środki ochrony roślin, nasiona warzyw


Kategorie: Producenci i Hurtownie » Hurtownie Ogrodnicze
Dom i Ogród » Kwiaty, Kwiaciarnie


    Dane adresowe:
  • Śliczna 38/24
  • 55-566 Wrocław
  • Dolnośląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.nasionaroza.com
  • E-mail: roza.nasiona@neostrada.pl
  • Telefon: +48 (71) 361 47 75
  • Fax: +48 (71) 361 47 75

Lokalizacja firmy na mapie: