Transport Klajnowski Reńska Wieś, Transport Adrian Klajnowski - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Transport Klajnowski Reńska Wieś, Transport Adrian Klajnowski
Transport Klajnowski Reńska Wieś, Transport Adrian Klajnowski Transport Klajnowski

Firma Wielobranżowa Adrian Klajnowski powstała w 1999 roku. Głównie zajmujemy się transportem krajowym, ale świadczymy też usługi koparko- -ładowarką. Dysponujemy również nowoczesną i bardzo dobrze wyposażoną lakiernią proszkową.

żródło: http://www.klajnowski.pl/
Słowa kluczowe: transport opolskie, wywrotki, Reńska Wieś, Transport Klajnowski: krajowy transport ciężarowy, lakiernia opolskie, transport ciężarowy, materiały sypkie, usługi transportowe, lakierowanie proszkowe, plandeki pod skrzyniowe, przewóz materiałów sypkich, malowanie proszkowe, transport samochodowy


Kategorie: Motoryzacja i Transport » Usługi Transportowe


Transport

Dysponujemy samochodami o ładowności od 3,5 do 25 ton. Obsługujemy przewozy na terenie całego kraju.

Usługi transportowe nasza firma wykonuje od początku swojej działalności. Zleceniodawca powierzając nam swój towar ma pewność, że zostanie dostarczony on do odbiorcy w określonym terminie i w idealnym, nie naruszonym stanie. Właśnie ta cecha wyróżnia naszą firmę. Punktualność i solidność to gwarancje jakich udzielamy naszym klientom.

Usługi koparko- ładowarką

Nasza firma zapewnia profesjonalną i fachową usługę koparką JCB 4CX na wskazanym terenie oraz w wyznaczonym czasie. Maszyna wyposażona jest w trzy rodzaje łyżek:

Lakiernia poszkowa

Nasza lakiernia powstała w 2000 roku. Na początku swojej działalności specjalizowaliśmy się w malowaniu proszkowym stali. Jednak dzięki ciągłemu rozwojowi i staraniom w nadążaniu za potrzebami rynku i Klientów, już po roku zainstalowana została druga linia technologiczna do przygotowania chemicznego i malowania proszkowego aluminium.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na perfekcyjne dostosowanie się do warunków panujących na rynku. Krótkie terminy wykonania usługi, wysoka jakość i konkurencyjna cena to nasze największe atuty.

    Dane adresowe:
  • ul. Dębowa 5
  • 47-208 Reńska Wieś
  • Opolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.klajnowski.pl
  • E-mail: transport@klajnowski.pl
  • Telefon: +48 (77) 482 02 37 606 735 799
  • Fax:

Lokalizacja firmy na mapie: