Przedszkole Niepubliczne PAŁACYK Katowice, Przedszkole PAŁACYK Katowice, Przedszkole Pałacyk Mikołowska Katowice - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Przedszkole Niepubliczne PAŁACYK Katowice, Przedszkole PAŁACYK Katowice, Przedszkole Pałacyk Mikołowska Katowice
Przedszkole Niepubliczne PAŁACYK Katowice, Przedszkole PAŁACYK Katowice, Przedszkole Pałacyk Mikołowska Katowice Przedszkole Niepubliczne "Pałacyk "
( Pałac Młodzieży, parter)
ul. Mikołowska 26
40-066 Katowice

Telefon bezpośredni
032 - 251 - 64 - 31 nr. wew. 1423Dyrektor przedszkola "Pałacyk" - mgr Aleksandra Glaba
Telefon: 501 223 403
e-mail: olaglaba@wp.pl
Słowa kluczowe: przedszkole, zajęcia w grupie, plastyka, nauka języka francuskiego w przedszkolu, zajęcia przygotowujące do nauki szkolnej, język angielski w przedszkolu, Przedszkole Pałacyk Katowice: Przedszkole Niepubliczne, język francuski w przedszkolu, rytmika, zajęcia wychowawczo dydaktyczne, nauka języka angielskiego w przedszkolu, Przedszkola Niepubliczne, zerówka


Kategorie: Edukacja i Nauka » Przedszkola


Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola Pałacyk?


dobra, troskliwa opieka znających świetnie swój fach, i jednocześnie lubianych przez dzieci pedagogów
każde dziecko jest w naszym przedszkolu najważniejsze, wymaga indywidualnych środków, metod i celów
zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających edukację w naszym przedszkolu są bezpłatne (w maju i czerwcu po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrektorem)
zajęcia dydaktyczno-wychowawcze oraz specjalistyczne prowadzone są przez fachową kadrę pedagogów, która stale doskonali swój warsztat pracy poprzez studia podyplomowe, warsztaty metodyczne, konferencje.
przedszkole w kwocie czesnego proponuje bogatą ofertę zajęć dla dzieci już od 3 roku życia. Oprócz zajęć dydaktyczno-wychowawczych odbywają się dwa razy w tygodniu zajęcia z plastyki, rytmiki, muzyki, literatury, gimnastyki ogólnorozwojowej, języków obcych - angielskiego ( cztery razy w tygodniu ) i francuskiego, warsztaty ekologiczne w grupie "zerowej", warsztaty w Pracowni Ceramiki i Rzeźby Pałacu Młodzieży dla 4, - 5 latków.
dzieci objęte są opieką logopedyczną oraz pedagogiczno-psychologiczną.
wszystkie zajęcia specjalistyczne odbywają się w pracowniach udostępnionych przez dyrekcję Pałacu Młodzieży (za co serdecznie dziękujemy), np. pracowni plastycznej, sali choreograficznej, sali gimnastycznej, sal audiowizualnych, koncertowej i teatralnej.
dzieci uczęszczające do "zerówki" i chcące uczęszczać do społecznej szkoły podstawowej z siedzibą w Pałacu Młodzieży, z powodzeniem zdają egzaminy do klasy pierwszej. Wszystkie dzieci doskonale radzą sobie w szkole podstawowej, o czym dowiadujemy się od rodziców, z którymi utrzymujemy serdeczny kontakt po ukończeniu przez ich dzieci nauki przedszkolnej.
wysokość czesnego - jest opłatą za wszystkie ww. zajęcia wychowawczo-dydaktyczne i specjalistyczne oraz atrakcje artystyczne.
regularnie, co miesiąc odbywają się spotkania dzieci ze sztuką - wyjścia do teatru, udział w koncertach "Małej Filharmonii"
dzieci mają zapewniony obiad (koszt wyżywienia pokrywają Rodzice).
rodzice mogą liczyć na regularne sprawozdania z postępów swych dzieci,
w godzinach popołudniowych dzieci mogą korzystać z oferty zajęć proponowanych przez Pałac Młodzieży (zajęcia zespołu baletowego, teatralnego, gimnastyki ogólnorozwojowej, itp.). Jest to wygodne ze względu na położenie przedszkola na terenie Pałacu Młodzieży

    Dane adresowe:
  • ul. Mikołowska 26
  • 40-066 Katowice
  • Śląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.palacyk.katowice.pl
  • E-mail:
  • Telefon: 32 209 01 98, 32 251 64 31 nr. wew. 1423 509 824 871
  • Fax:

Lokalizacja firmy na mapie: