JADAR AUTO Chorzów - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

JADAR AUTO Chorzów
JADAR AUTO Chorzów JADAR AUTO

Firma JADAR SP.J powstała w 1999 roku. Od początku powstania firmy przedmiotem naszej działalności jest dystrybucja części zamiennych do samochodów japońskich i koreańskich. Od niedawna poszerzyliśmy także ofertę o samochody europejskie !

Naszą ideą jest zaproponowanie bogatej oferty asortymentowej w połączeniu z atrakcyjnymi cenami. W związku z tym podjęliśmy bezpośrednią współpracę z importerami części, a także podpisaliśmy kilka znaczących umów z naszymi dostawcami części . Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować największy wybór części zamiennych wszystkich renomowanych firm . Wdrożenie procedur jakościowych i organizacyjnych na wzór naszych partnerów zapewniła nam stały, wysoki poziom obsługi oraz jakości dystrybuowanych produktów.

Naszym priorytetem jest rzetelna i uczciwa informacja o oferowanych przez nas produktach, możliwie najszybsza realizacja zamówień oraz fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu w tej branży. Nasz cel od momentu powstania firmy jest nadal aktualny: zostać liderem na rynku lokalnym oraz krajowym.

Naszymi odbiorcami są hurtownie motoryzacyjne, sklepy motoryzacyjne, warsztaty samochodowe, a także coraz większa liczba klientów detalicznych na terenie naszego kraju a także europy.
Opracowaliśmy własny, unikalny elektroniczny katalog części umożliwiający bezproblemową identyfikację wyrobów przez naszych klientów. Katalog ten został stworzony ze szczególnym uwzględnieniem wymagań i specyfiki rynku europejskiego.

Dysponujemy nowoczesną powierzchnią magazynowo-biurową zlokalizowaną w centrum Chorzowa przy ulicy Gałeczki 14.

Proponujemy profesjonalną obsługę, natychmiastowe dostawy na terenie Chorzowa i okolic oraz dostawy na terenie całego kraju w terminie do 24 h !

Wszystkie podejmowane w firmie działania zorientowane są na potrzeby klienta.

Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty gospodarcze o profilu motoryzacyjnym. Od cen detalicznych proponujemy rabaty nawet do 42 %. Wprowadzamy na rynek coraz więcej nowości do samochodów azjatyckich w cenach bardzo konkurencyjnych w stosunku do autoryzowanych stacji obsługi, dlatego warto być z nami w ciągłym kontakcie.

źródło: http://www.firma.jadar-auto.pl/
Słowa kluczowe: części do samochodów koreańskich, części do samochodów japońskich, części do samochodów europejskich, hurtownia motoryzacyjna, auto części, części do samochodów, JADAR AUTO Chorzów: części samochodowe, części eksploatacyjne


Kategorie: Motoryzacja i Transport » Części i Akcesoria Samochodowe


Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.firma.jadar-auto.pl/

    Dane adresowe:
  • ul. 3 Maja 157
  • 41-500 Chorzów
  • Śląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.firma.jadar-auto.pl
  • E-mail: kontakt@jadar-auto.pl
  • Telefon: (32) 24-60-126, (32) 24-60-127, (32) 24-12-059
  • Fax: 722 104 104

Lokalizacja firmy na mapie: