PKS TOUR Jelenia Góra - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

PKS TOUR Jelenia Góra
PKS TOUR Jelenia Góra PKS TOUR Jelenia Góra

Informacje o Firmie

PKS Jelenia Góra to firma z bogatą tradycją. Swoimi korzeniami sięgamy 1945 roku, kiedy to powstały zalążki bazy transportowej m. in. w Jeleniej Górze. W roku 1950 nastąpiło przekształcenie PKS Jelenia Góra w samodzielną ekspozyturę, a w latach 70 staliśmy się oddziałem Przedsiębiorstwa PKS we Wrocławiu wypracowując dorobek okręgu wrocławskiego, co przyczyniło się do otrzymania złotej odznaki "Za zasługi dla transportu". Na przełomie lat 90 staliśmy się Państwowym Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej z siedzibą w Jeleniej Górze. W okresie tym PPKS Jelenia Góra przechodziło różne koleje losu, przeżywając wzloty i upadki. Przełomową datą dla Przedsiębiorstwa w Jeleniej Górze był dzień 1 sierpnia 2000 r. kiedy to przekształca się w spółkę z o.o., przyjmując nową nazwę PKS "TOUR" Sp. z o.o. Od tego czasu następują zmiany w firmie, a przede wszystkim wymiana autokarów o podwyższonym standardzie.

Obecnie podstawową działalnością firmy są regularne przewozy osobowe. Dodatkowo świadczymy swoje usługi w zakresie turystyki, obsługi i naprawy pojazdów oraz usługi rzeczoznawcze. Firma PKS TOUR stara się być otwarta na sugestie i spostrzeżenia swoich klientów, podnosząc jakość oferowanych usług oraz standard autokarów. Obecnie posiadamy ok. 105 autokarów oraz 4 busy. Rocznie przewozimy 4,5 mln pasażerów na 110 liniach regularnych w kraju. Na wycieczkach zagranicznych ok. 85.000 tys. osób. Naszych kierowców cechuje wysoki profesjonalizm i doświadczenie. Firma PKS TOUR dalej się rozwija. Dokładamy ciągłych starań w kierunku doskonalenia naszych działań na potrzeby potencjalnych pasażerów i turystów.

źródło: http://www.pks.jgora.pl/
Słowa kluczowe: PKS Jelenia Góra, kalkulacje Jelenia Góra, likwidacja szkód Jelenia Góra, naprawa pojazdów Jelenia Góra, usługi turystyczne Jelenia Góra, wynajem autokarów Jelenia Góra, PKS TOUR Jelenia Góra: biuro rzeczoznawców Jelenia Góra, PKS Tour Jelenia Góra, opinie techniczne Jelenia Góra, wynajem autokarów Jelenia Góra, usługi rzeczoznawców Jelenia Góra, przewozy osobowe Jelenia Góra


Kategorie: Motoryzacja i Transport » Usługi Transportowe
Prawo i Finanse » Rzeczoznawcy
Motoryzacja i Transport » Wynajem Pojazdów
Motoryzacja i Transport » Autobusy


Oferta Firmy:

- Rzeczoznawcy

Teren działalności naszej firmy obejmuje teren byłego województwa jeleniogórskiego, legnickiego, wałbrzyskiego oraz część zielonogórskiego. Z Biurem na stałe współpracują wykwalifikowani i licencjonowani Rzeczoznawy posiadający uprawnienia do wystawiania opinii i wycen we wszystkich dziedzinach techniki i motoryzacji.

Gwarantujemy fachowość wystawianych opinii i krótkie terminy realizacji zleceń.

- WYNAJEM AUTOBUSÓW

    Dane adresowe:
  • ul. Obrońców Pokoju 1B
  • 58-500 Jelenia Góra
  • Dolnośląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.pks.jgora.pl
  • E-mail: sekretariat@pks.jgora.pl, ksiegowosc@pks.jgora.pl
  • Telefon: +48 (75) 642 21 01
  • Fax: +48 (75) 642 21 01

Lokalizacja firmy na mapie: