Usługi Gastronomiczne Smak Poznań - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Usługi Gastronomiczne Smak Poznań
Usługi Gastronomiczne Smak Poznań O firmie

Usługi Gastronomiczne "Smak" to firma z tradycją, która swoją markę tworzy przez wiele lat działając w branży gastronomicznej. Swoja działalność rozpoczęliśmy na początku lat 90-tych w Centrum Kultury Zamek, gdzie w atmosferze pięknych pałacowych sal organizowaliśmy różnego rodzaju przyjęcia, począwszy od kameralnych rodzinnych do wielkich bankietów na blisko 1000 osób. Posiadamy certyfikat jakości naszych produktów przyznany przez cenionego eksperta w kwestii żywieniowej jakim jest Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Jednak najlepszym dowodem jakości naszych usług i produktów jest ponad dziesięcioletnia współpraca z tym Stowarzyszeniem. Przez cały okres naszej działalności staramy się aby każdy klient, który skorzystał z naszych usług był w stu procentach zadowolony. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do kwalifikacji naszego personelu oraz wysokiej jakości przygotowywanych przez nas potraw.Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych zarówno w naszej sali bankietowej oraz świadczymy usługi cateringowe w miejscu wskazanym przez klienta.Bazując na wieloletnim doświadczeniu przygotowujemy własne wyroby garmażeryjne, które charakteryzują się niezapomnianym smakiem. Wszystkie potrawy przygotowywane są z wysokiej jakości surowców.
Słowa kluczowe: gastronomia Poznań, pełen zakres dań Poznań, żywienie Poznań, Jedzenie Poznań, usługi gastronomiczne Poznań, caterning poznań, imprezy okolicznościowe poznań, usługi gastronomiczne poznań


Kategorie: Usługi » Catering
Turystyka i Rekreacja » Restauracje


Oferta
Firma "SMAK" pragnie zaproponować Państwu szeroką gamę usług gastronomicznych o wysokim standardzie. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz przystępne ceny. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji różnych imprez okolicznościowych.

Organizujemy między innymi:

Bankiety
Wesela
Komunie
Chrzciny
Uroczystości rodzinne
Uroczystości imieninowe
Konferencje
Stypy

    Dane adresowe:
  • ul. Stolarska 7
  • 60-788 Poznań
  • Wielkopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.gastronomia-smak.pl
  • E-mail: p.bogdański@smak.pl
  • Telefon: +48 (61) 867 87 88; +48 (61) 867 87 72
  • Fax: +48 (61) 867 88 04

Lokalizacja firmy na mapie: