Metro Kręgielnia, Metro Pizzeria, Kręgielnia Aleksandria, Pizzeria Aleksandria, Kręgle Częstochowa, Pizza Częstochowa - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Metro Kręgielnia, Metro Pizzeria, Kręgielnia Aleksandria, Pizzeria Aleksandria, Kręgle Częstochowa, Pizza Częstochowa
Metro Kręgielnia, Metro Pizzeria, Kręgielnia Aleksandria, Pizzeria Aleksandria, Kręgle Częstochowa, Pizza Częstochowa Metro Kręgielnia & Pizzeria

Oferta:

- Kręgielnia
- Pizzeria
- Billard
- Dart
- Air Hokey
- Kącik zabaw dla dzieci

Godziny otwarcia
poniedziałek-czwartek - 15-23
piątek-niedziela - 15-24

Kontakt:

Rezerwacja Torów pod numerem 606906629
Organizacja przyjęć pod numerem 602386141
metro@onet.pl

Zapraszamy!!!
Słowa kluczowe: Metro Kręgielnia, Pizza Częstochowa, Pizzeria Aleksandria, Metro Pizzeria, Kręgielnia Aleksandria, Kręgle Częstochowa


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Restauracje
Kultura i Sport » Billard
Kultura i Sport » Sport i Rekreacja
Turystyka i Rekreacja » Rozrywka
Kultura i Sport » Kręgielnie


OFERTA:

1. Kręgielnia i pizzeria METRO to bez wątpienia idealne miejsce spotkań i zabaw, w którym można spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi a także kolegami z pracy. Wspaniała atmosfera, przyjazna obsługa i rozrywka na najwyższym poziomie to gwarancja mile spędzonego czasu.

Tu każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno przedstawiciele świata biznesu, pary zakochanych, rodzice z dziećmi, wielbiciele pizzy, kibice sportowi

2. W chwili obecnej nie dowozimy pizzy.
Zapraszamy do lokalu (możliwość zamówienia pizzy na wynos).

3. Bilard – to coś więcej niż zwykła gra sportowa czy towarzyska – pobudza naszą wyobraźnię, uczy precyzji, koncentracji i przewidywania w dodatku jest przeznaczony dla wszystkich!

Gra rozgrywana na pokrytym suknem stole, która polega na uderzaniu bil, czyli kul wykonanych z odpowiedniego materiału i o określonych parametrach, za pomocą kija.

W lokalu czeka stół bilardowy, na którym mają Państwo możliwość rozegrania zarówno pojedynczej rozgrywki jak i turnieju bilardowego.

4. DART – inaczej rzutki czy lotki to gra, w której celem jest trafienie niewielkimi lotkami w tarczę zawieszoną na ścianie.
Dart jest zarówno profesjonalnym sportem jak również tradycyjną lokalową rozrywką przynoszącą wiele wrażeń i emocji.

5. AIR HOKEY - (potocznie, ale niepoprawnie cymbergaj) to rodzaj popularnej gry zręcznościowej dla dwóch graczy. Gra przypomina nieco hokej na lodzie.

Gracze stoją po przeciwnych stronach stołu. Każdy gracz używa specjalnego plastikowego narzędzia spełniającego rolę rakietki, kształtem przypominające sombrero o średnicy kilkunastu centymetrów. Przy pomocy tego narzędzia gracze uderzają krążek. Celem gry jest umieszczenie krążka w bramce przeciwnika.

To świetna zabawa dla osób w każdym niewymagająca znajomości zasad ani szczególnych umiejętności. Zabawa w czystej postaci!

6. KĄCIK DLA DZIECI – udane popołudnie to warunek konieczny dla osiągnięcia pełni szczęścia i relaksu zarówno dla rodziców jak i dla dzieci, dlatego oferujemy najmłodszym darmową, ciekawą strefę przeznaczoną tylko dla nich…

Wewnętrzny, bezpieczny i zabudowany plac zabaw z przeszkodami i zjeżdżalnią do basenu z kulkami, ciekawe zabawki a także kącik do rysowania zapewni wiele rozrywki i wrażeń każdemu dziecku a rodzicom chwile wytchnienia.

ZAPRASZAMY!!!

    Dane adresowe:
  • Aleksandria ul. Gościnna 172
  • 42-274 Konopiska
  • Śląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.metro.cze.pl
  • E-mail: metro@onet.pl
  • Telefon: 606906629, 602386141
  • Fax:

Lokalizacja firmy na mapie: