Logostour Biuro Turystyki ZNP Licencja Grażyna Ostapiuk - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Logostour Biuro Turystyki ZNP Licencja Grażyna Ostapiuk
Logostour Biuro Turystyki ZNP Licencja Grażyna Ostapiuk Historia LogosTour

LogosTour – 30 lat pasji do podróży
Biuro Turystyki Związku Nauczycielstwa Polskiego LogosTour w tym roku obchodzi 30-lecie swojej działalności. Jesteśmy dojrzałą, godną zaufania, a jednocześnie młodą duchem firmą. Posiadamy status lidera branży turystyki egzotycznej. Zdobywamy wyróżnienia i nagrody. Ciągle rozwijamy się wprowadzając do oferty nowe propozycje oraz rozszerzając sieć oddziałów i biur sprzedaży. W relacjach międzyludzkich 30-letni jubileusz nazwalibyśmy „perłowymi godami”, a taki staż skłania do refleksji i wspomnień początków naszego wyjątkowego związku z podróżami.

Narodziny pasji
Na początku lat 80. XX wieku grupa pasjonatów zapragnęła umożliwić poznawanie świata nauczycielom stowarzyszonym w Związku Nauczycielstwa Polskiego. W tamtych czasach był to pomysł w równej mierze odważny i inspirujący, co szalony. Organizacja zagranicznego wyjazdu wymagała wiele pracy, starań i dopełnienia skomplikowanych formalności. Do większości krajów trzeba było mieć wizę, a paszporty wydawano nielicznym. Nasze doświadczenie w branży było wówczas także bardzo skromne. Głód wiedzy o świecie i poznawania innych kultur był jednak tak ogromny, że każdą trudność udało nam się pokonać. Dzięki intensywnej pracy, determinacji i pasji pracowników LogosTour, pierwsze zorganizowane grupy wyjechały do krajów Bułgarii, Rumunii, Jugosławii, Związku Radzieckiego i na Węgry. Większość turystów wtedy dzięki nam po raz pierwszy w życiu przekroczyło granice Polski odkrywając w sobie pasję do poznawania świata.

Źródło: www.logostour.pl
Słowa kluczowe: Biura Turystyczne Poznań, Biura Podróży Poznań, Turystyka Poznań, Logostour Poznań, Turystyka Poznań, Wyprawy Poznań, Agencja Turystyczna Poznań, Wycieczki Poznań, Biura Podróży Poznań, Egzotyka Poznań, Agencja Turystyczna Poznań


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Biura Podróży
Turystyka i Rekreacja » Agencje Turystyczne


    Dane adresowe:
  • Mickiewicza 32
  • 60-836 Poznań
  • Wielkopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.logostour.pl/web/guest/promocje
  • E-mail: poznan@logostour.pl
  • Telefon: +48 (61) 847 90 95; +48 (61) 847 90 94
  • Fax: +48 (61) 843 41 70

Lokalizacja firmy na mapie: