Firma GREŃ Pracownia Projektowo-Architektoniczna Agencja Nieruchomości - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Firma GREŃ Pracownia Projektowo-Architektoniczna Agencja Nieruchomości
Firma GREŃ Pracownia Projektowo-Architektoniczna Agencja Nieruchomości Agencja Nieruchomości

Dział "Nieruchomości" zawiera ofertę naszej agencji (sprzedaż, kupno, wynajem) z podzia- łem na kategorie: "domy", "mieszkania", "działki i grunty", "lokale i obiekty".


Pracownia Projektowa

W dziale "Projekty" znajduje się galeria projektów wykonanych przez naszą pracownię (karczmy, pensjonaty, hotele oraz budynki mieszkalne drewniane i murowane).

O firmie:

Nasza firma powstała w 1990 roku z lokalizacją w centrum Brennej .

POŚREDNICTWO W HANDLU NIERUCHOMOŚCIAMI

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, ponadto działamy kompleksowo poprzez Kupno i Projekt oraz pomoc w doborze wykonawcy.
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi i fachową pomoc w dokonywaniu wszelkich formalności. Na życzenie naszych klientów zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości i późniejszych inwestycji związanych z nieruchomościami oraz ubezpieczenia nieruchomości. W tym zakresie współpracujemy z profesjonalnymi doradcami finansowymi
Należymy do Stowarzyszenia Pośredników BCK SPON w Katowicach, posiadamy licencję zawodową Nr 3186.
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością.
Nasza oferta ukazuje się w prasie i w internetowych serwisach ogłoszeniowych - www.zygmuntgren.pl, www.gratka.pl, www.oferty.net.pl, www.otodom.pl, www.nportal.pl,

PROJEKTY

Wykonujemy projekty hoteli, pensjonatów, karczm regionalnych, domów mieszkalnych i letniskowych, w systemie tradycyjnym murowanym, drewnianym - z bali oraz w systemie szkieletowym.
Współpracujemy z firmami budowlanymi wykonującymi budynki, karczmy, hotele, pensjonaty w systemie tradycyjnym jak również z firmami, które specjalizują się w budownictwie drewnianym.

Zapraszamy do korzystań z usług pomocy i obsługi na profesjonalnym poziomie poprzez przygotowanie dokumentów niezbędnych do sprzedaży nieruchomości oraz zapewniamy formalno-prawna obsługę transakcji.
Zapewniamy uczciwość, rzetelność, należyte, profesjonalne prowadzenie zleconych spraw.

Źródło: www.zygmuntgren.pl
Słowa kluczowe: działki Cieszyn, działki Brenna, działki Górki, projekty domów drewnianych, sprzedaż domów Cieszyn, projekty hoteli, nieruchomości Brenna, sprzedaż domów Brenna, projekty karczm, projekty domów jednorodzinnych


Kategorie: Dom i Ogród » Agencje Nieruchomości
Budownictwo » Biura Projektowe


    Dane adresowe:
  • ul. Wyzwolenia 75
  • 43-438 Brenna
  • Śląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.zygmuntgren.pl
  • E-mail: zygmuntgren@kki.net.pl
  • Telefon: (033) 853-65-71 +48 602-765-454 +48 698-634-743
  • Fax: (033) 858-66-98

Lokalizacja firmy na mapie: