ABACUS Jadwiga Adamus, Biuro Rachunkowe Warszawa, Księgowa Warszawa - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

ABACUS Jadwiga Adamus, Biuro Rachunkowe Warszawa, Księgowa Warszawa
ABACUS Jadwiga Adamus, Biuro Rachunkowe Warszawa, Księgowa Warszawa Kancelaria Ksiegowo-Podatkowa Abacus Jadwiga Adamus

Dlaczego moje biuro???

Ponieważ jako biuro księgowe:

* Zapewniam gwarancje bezpieczeństwa biorąc na siebie pełną odpowiedzialność finansową za za prowadzone przez siebie rozliczenia
* Zapewniam fachowość wynikajacą z doświadczenia oraz systematycznego szkolenia oraz indywidualne podejście do każdego klienta pod względem ceny I kontaktów.
* Zapewniam indywidualne podejście do problemów, jak i samego Klienta.
* Jestem do dyspozycji praktycznie “non stop”. Rozkład zajęć klientów wymusza kontakt z biurem w różnych porach dnia, nierzadko w soboty I niedziele.
* Oprócz prowadzenia księgowości, stale utrzynuję kontakt z właściwymi dla klienta urzędami, przez co klient nie jest narażony na konsekwencje interpretacji przepisów podatkowych
* W przypadku wydatków które nie moga zostać zaakceptowane przez urząd skarbowy poinformuję Państwo o nich I wspólnie ustalimy takie działania by nie raraziło to Państwa na konsekwencje w postaci kar lub odsetek.
* Po podpisaniu umowy I pełnomocnictwa, przejmuje od Państwa kontakty z instutucjami państwowymi czyli odpowiadać na ich wezwania, odpowiadać na zapytania, składać wyjaśnienia itp.
* Obowiązkiem Państwa będzie jedynie dostarczenie dokumentów, w przypadku uzgodnienia odbiorę je od Państwa według ustaleń.

W przypadku zainteresowania moja ofertą z miła chęcią spotkam sie z Państwem w dogodnym dla Państwa miejscu by omówić zakres usług I złożyć ofertę cenową.

źródło: http://www.adamus.net.pl/
Słowa kluczowe: Adamus Warszawa, usługi księgowe Warszawa, wyliczenie podatku Warszawa, biuro księgowe Warszawa, księgowa Warszawa, biuro rachunkowe Ursynów, podatki Warszawa, księgowa Jadwiga Adamus, zeznania Warszawa, księgowość Warszawa, bilans Warszawa, płace Warszawa, rachunkowe Warszawa, księgowa Ursynów, kadry Warszawa, Adamus, biuro rachunkowe Warszawa Ursynów, Jadwiga Adamus


Kategorie: Prawo i Finanse » Doradztwo Podatkowe
Prawo i Finanse » Rewidenci
Prawo i Finanse » Doradztwo Finansowe
Prawo i Finanse » Doradztwo Prawne
Prawo i Finanse » Biura Rachunkowe


    Dane adresowe:
  • ul. F.M. Lanciego 8/29
  • 02-792 Warszawa
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.adamus.net.pl
  • E-mail: j.adamus@adamus.net.pl
  • Telefon: +48 (22) 649 43 05 +48 503 109 992
  • Fax: +48 (22) 511 13 52

Lokalizacja firmy na mapie: