Art Hotel **** Hotel Wrocław - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Art Hotel **** Hotel Wrocław
Art Hotel **** Hotel Wrocław Art Hotel ****

Hotel:

Art Hotel to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy hotel we Wrocławiu, położony w urokliwym zakątku wrocławskiego Rynku, mieści się w dwóch połączonych ze sobą kamienicach, z których jedna to XIV-wieczny obiekt, jeden z niewielu na Starym Mieście.

Art Hotel oferuje 80 unikatowo zaaranżowanych pokoi, utrzymanych w ciepłych barwach oliwki i beżu. Znajdziemy tutaj indywidualnie zaprojektowane meble - stylizowane na dawne, szlachetne tkaniny, ręcznie malowane dodatki. Wnętrza hotelu zdobią autentyczne obrazy, akwarele i grafiki znanych wrocławskich artystów - zmieniając Art Hotel w galerię sztuki.

Detale średniowiecznej mieszczańskiej kamienicy - oryginalne lub pieczołowicie odrestaurowane wspótworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, gdzie historia architektury przenika nowoczesność.

Restauracja:

Art Restauracja we Wrocławiu i Kawiarnia usytuowana jest w jednej, z niewielu zachowanych w okolicy wrocławskiego rynku, XVI-wiecznej kamienicy renesansowej. W jej wnętrzach podziwiać Państwo mogą oryginalne kamienne portale z 1520 roku oraz XVIII-wieczne malarstwo na deskach wyeksponowane na ścianach i stropach sal restauracyjnych. Przyjazny klimat tworzy starannie zaaranżowany, subtelny w kolorach wystrój wnętrz - w salach głównych w stylu flamandzkim, w Sali Ogrodowej w stylu włoskiego podwórza. Wierzymy, że wyjątkowa oprawa wizualna stwarza doskonałą scenerię do degustacji serwowanych przez nas dań i deserów, zaczerpniętych z najbardziej przez nas cenionych kuchni - delikatnej, renesansowej kuchni włoskiej oraz sytej, tradycyjnej kuchni polskiej.

Więcej informacji dostępne na stronie internetowej hotelu http://www.arthotel.pl/
Słowa kluczowe: sala konferencyjna Wrocław, hotel we Wrocławiu, Kawiarnia Wrocław, nocelgi Wrocławm konferencje Wrocław, imprezy okolicznościowe Wrocław, restauracja Wrocław, usługi konferencyjne Wrocław, wesela Wrocław, pokoje Wrocław, konferencje prasowe Wrocław, szkolenia Wrocław, kwatery Wrocław, zakwaterowanie Wrocław, hotel Wrocław


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Restauracje
Turystyka i Rekreacja » Kwatery
Turystyka i Rekreacja » Noclegi
Usługi » Catering
Turystyka i Rekreacja » Hotele


    Dane adresowe:
  • ul. Kiełbaśnicza 20
  • 50-110 Wrocław
  • Dolnośląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.arthotel.pl
  • E-mail: info@arthotel.pl
  • Telefon: +48 (71) 787 71 00
  • Fax: +48 (71) 787 71 03

Lokalizacja firmy na mapie: