Komes Bielsko-Biała - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Komes Bielsko-Biała
Komes Bielsko-Biała Komes Sp. z o.o.

O firmie:

Strategicznym celem każdej szanującej się firmy - a taką jest KOMES – jest zdobycie zaufania klienta, który w konsekwencji powierzy swoje bezpieczeństwo osobiste oraz bezpieczeństwo swojego mienia właśnie jej . Znając specyfikę branży ochrony osób i mienia spółka KOMES wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i przedkłada propozycję profesjonalnej, rzetelnej, skutecznej i niedrogiej usługi ochrony osób i mienia.

Komes mieści się w Bielsku-Białej na ul. Montażowej 3. Na rynku ochrony osób i mienia spółka istnieje od 1989 roku. Posiadamy oddziały w Żywcu i Oświęcimiu. Posiadamy certyfikat ISO 2001. Chronimy obiekty zlokalizowane w całej Polsce. Działalność spółki objęta jest ubezpieczeniem na indywidualnie negocjowanych warunkach. Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami („Fair Play”, ”Polski Sukces”,” Lider Rynku” )
Komes jest firmą o dużym potencjale kadrowym, organizacyjnym i technicznym. Długoletnie doświadczenia pozwala gwarantować naszym Klientom profesjonalizm oraz niezawodność stosowanego sprzętu, urządzeń i usług.

Inne oddziały:

Oświęcim 32-610
ul Krótka 3
tel. 33 843 19 72
oswiecim[klik]komes.com.pl

Żywiec 34-300
ul. Garbarska 3
tel. 33 861 12 53
zywiec[klik]komes.com.pl

źródło: http://www.komes.com.pl/
Słowa kluczowe: MEDYCYNA PRACY, ZABEZPIECZENIA TECHNICZNE, KONWOJE OCHRONA OSÓB, STRZELNICA, MONITORING, OCHRONA FIZYCZNA, OCHRONA MIENIA, PROFESJONALNA OCHRONA, OCHRONA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH, KOMES BIELSKO-BIAŁA: KOMFORT BEZPIECZENSTWA, OCHRONA, SZKOLENIA, INTERWENCJE, ZABEZPIECZENIA TECHNICZNE


Kategorie: Usługi » Agencje Ochrony i Detektywistyczne


Promocje - zawsze na czasie, zawsze dla Państwa satysfakcji:

Chcesz wiedzieć więcej o tym jakie oferujemy usługi, jaki stosujemy sprzęt i jakie są aktualne promocje?

Masz wątpliwości, chcesz o coś zapytać, potrzebujesz porady? skontaktuj się z przedstawicielami Pionu Rozwoju, którzy są do dyspozycji pod numerem telefonu: 33 810 30 30


źródło: http://www.komes.com.pl/

    Dane adresowe:
  • ul. Montażowa 3
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • Śląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.komes.com.pl
  • E-mail: biuro@komes.com.pl
  • Telefon: +48 (33) 810 30 30
  • Fax: +48 (33) 815-84-34

Lokalizacja firmy na mapie: