Datacomp Kraków - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Datacomp Kraków
Datacomp Kraków Firma Datacomp Sp. z o.o.

Firma Datacomp Sp. z o.o. jest znanym i cenionym na polskim rynku producentem i dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla branży budowlanej i mechanicznej, jak również dla branży automatycznej i produkcyjnej oraz dla sektora zamówień publicznych.

Produkty z branży budowlanej to najbardziej popularny wśród użytkowników program do kosztorysowania Zuzia i produkty bezpośrednio związane z kosztorysowaniem i współpracujące z Zuzią, jak program do przedmiarowania metriCAD, będący nakładką na popularne systemy CAD’owskie, czy program do rozliczania inwestycji budowlanej BUDin.

W ofercie firmy Datacomp nie zabraknie także systemów CAD przeznaczonych do projektowania jak: 4MCAD – projektowanie 2D i 3D; 4MCAD IDEA- projektowanie dla architektów; Advance Design – analiza i wymiarowanie konstrukcji; Advance Steel – modelowanie konstrukcji stalowych; Advance Concrete – modelowanie konstrukcji żelbetowych. Do unikatowych produktów oferowanych przez firmę Datacomp związanych z projektowaniem, należy system do projektowania różnego rodzaju instalacji DDS-CAD z technologią BIM (Building Information Modeling). Branża budowlana to także program do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków Dataterm.

System ProPublicoEx został stworzony w celu kompleksowej obsługi zamówień publicznych Wspomaga przygotowanie i prowadzenie oraz dokumentowanie zamówień od momentu założenia postępowania, poprzez złożenie ofert, ocenę, kończąc na odnotowaniu postępu realizacji zamówienia.

Grupa programów związanych z mechaniką to przede wszystkim program Alibre Design czyli bryłowe projektowanie części o różnej złożoności geometrii, oferujący także możliwości programów CAM w postaci Alibre CAM, który pozwala na przygotowanie obróbki na frezarce. Przygotowanie kodu NC na frezarki umożliwi system VisualMill, a moduł VisualArt pracujący w środowisku VisualCAM, pozwoli na konwersję projektów graficznych na geometrię odpowiednią do obróbki.

Firma Datacomp jest także dystrybutorem nowoczesnego systemu klasy ERP – Plan de Campagne, który poprawił efektywność działania wielu firm produkcyjnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem z ukierunkowaniem na zarządzanie i planowanie w produkcji.

Zarządzanie, nie tylko firmą produkcyjną, ale każdą firmą wiąże się z pewną ilością dokumentów, która jest niezbędna do funkcjonowania na rynku: faktur, zamówień, ofert czy projektów. Aby ułatwić przedsiębiorstwom zarządzanie taką dokumentacją, firma Datacomp wprowadziła do swojej oferty System do Zarządzania Dokumentacją Elektroniczną – M-Files, który pozwala utrzymać porządek w dokumentacji firmy, czy znaleźć potrzebne dokumenty w kilka sekund, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo takich dokumentów.
Nowe produkty wprowadzone na rynek polski przez firmę Datacomp z początkiem roku 2011 to programy związane z renderowaniem i modelowaniem powierzchniowym. Należą do nich program do fotorealistycznego renderowania modeli 3D KeyShot –The key to amazing shots i program SimLab oraz program do modelowania powierzchniowego i koncepcyjnego MOI 3D – Moment of Inspiration.

źródło: http://www.datacomp.com.pl/
Słowa kluczowe: Zarządzanie dokumentacją elektroniczną, Programy dla budownictwa, Usługi projektowania, zamówienia publiczne, kosztorysowanie, Kosztorysowanie programy, Obsługa zamówień publicznych, Usługi prototypowania, Fotorealistyczne wizualizacje, projektowanie 3D, Datacomp Kraków: kosztorys, przedmiar, darmowe programy, przetargi, Oprogramowanie CAD/CAM


Kategorie: Informatyka, TV, Radio » Usługi Internetowe
Informatyka, TV, Radio » Oprogramowanie
Informatyka, TV, Radio » Projektowanie
Budownictwo » Budowlane Inwestycje


Oferta:


Kosztorysowanie – programy

Program do kosztorysowania ZUZIA – www.zuzia.com.pl
Systemem do kosztorysowania robót budowlanych w 3D ZUZIAbim -
www.zuzia-bim.pl
Konwerter kosztorysów w plikach pdf – PDF Kosztorys – www.pdfkosztorys.pl
Program wspomagający przedmiarowanie metriCAD – www.metricad.com.pl
Program do rozliczania inwestycji budowlanej – BUDin

Oprogramowanie CAD/CAM

Modelowanie parametryczne – Geomagic Desgin (dawniej Alibre Design) – www.goemagicdesign.pl
Oprogramowanie CAM – Alibre CAM – www.alibrecam.pl
Oprogramowanie CAM – VisualMill – www.visualmill.pl
Przeglądarka plików w wielu formatach – AutoVue – www.autovue.pl
Modelowanie powierzchniowe i koncepcyjne – MOI3D – www.moi3d.pl
Zintegrowany system CAD/CAM – ZW3D – www.zw3dcad.pl
Projektowanie instalacji przemysłowych – Cadworx- www.cadworx.pl
Analizy przepływów w instalacjach przemysłowych – FluidFlow3 – www.fluidflow.pl

Programy dla budownictwa

Program CAD wspomagający projektowanie – Bricscad – www.bricscad.info.pl
Program do projektowania 2D i 3D – 4MCAD – www.4mcad.pl
Program do projektowania instalacji – DDS-CAD – www.dds-cad.pl

Obsługa zamówień publicznych

Kompleksowa obsługa zamówień publicznych – ProPublico – ProPublico

Usługi prototypowania i projektowania

Prototypowanie i wydruki 3D – www.drukowanie3d.com.pl
Projektowanie i renderowanie – www.projektowanieimodelowanie 3d.pl

Fotorealistyczne wizualizacje

Renderowanie modeli 3D – KeyShot – www.key-shot.pl
Zarządzanie produkcją
Zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym – Plan-de-CAMpagne – Plan-de-CAMpagne

Zarządzanie dokumentacją elektroniczną

Zarządzanie dokumentami – M-Files – www.m-files.datacomp.pl

    Dane adresowe:
  • ul. Grzegórzecka 79
  • 31-559 Kraków
  • Małopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.datacomp.com.pl
  • E-mail: datacomp@datacomp.com.pl
  • Telefon: +48 (12) 412 99 77
  • Fax: +48 (12) 412 99 77

Lokalizacja firmy na mapie: