PHU DEK-POL D.Bienias, J.Stypiński Spółka Jawna - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

PHU DEK-POL D.Bienias, J.Stypiński Spółka Jawna
PHU DEK-POL D.Bienias, J.Stypiński Spółka Jawna PHU DEK-POL D.Bienias, J.Stypiński Spółka Jawna

O firmie:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Dek-Pol" S.J. istnieje w branży systemów dachowych, elewacyjnych jak i wykończeń wewnętrznych już od I-go Maja 1995 r. Drogę do obecnej pozycji firma zawdzięcza Państwa zaufaniu oraz wytrwałości w dążeniu do zaspokojenia potrzeb klienta jak i jakości wykonywanych inwestycji oraz dostarczanych produktów.

DEK-POL Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe S.J. Od początku istnienia firmy, na pierwszym miejscu zawsze stawiana jest jakość wykonania zamówienia oraz zadowolenie klienta. Bogate doświadczenie i kilkunastoletnia praktyka pozwala nam na zaoferowanie Państwu materiałów jak i usług najwyższej jakości, po atrakcyjnych cenach.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych, systemów elewacyjnych (ocieplenia oraz renowacje), produktów firmy Caparol. Współpracując z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie usług. P.H.U. Dek-Pol S.J. stawiając na najwyższą jakość towarów jak i usług podjęła współpracę z Grupą Caparol która jest przedsiębiorstwem o ponad 100-letniej tradycji. Zakłady macierzyste założone w 1895 roku rozpoczęły działalność od produkcji farb budowlanych. Caparol uważany jest za prekursora w dziedzinie rozpuszczalnych na zimno farb klejowych,farb dyspersyjnych, oraz przyjaznych dla środowiska wodnych produktów dyspersyjnych E.L.F. nowej generacji.

źródło: http://www.dek-pol.eu/
Słowa kluczowe: okna, kostki brukowe firmy IBF, obiekty referencyjne, renowacje), komputerowa technologia, DEK-POL, wykończenia wewnętrzne, Systemy Dachowe, kostki brukowe, Elewacyjne, tynki, systemy elewacyjne, farby, dachy, barwienia, Caparol, dodatki dachowe, Weber-Terranova, elewacje, DEK-POL Jelenia Góra, rynny, ocieplenia, instalacje odgromowe, ColorExpress, systemy dachowe


Kategorie: Budownictwo » Tynki, Usługi Tynkarskie
Usługi » Budowlane
Budownictwo » Dachy i Pokrycia Dachowe


    Dane adresowe:
  • ul. Kolejowa 3-4
  • 58-570 Jelenia Góra
  • Dolnośląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.dek-pol.eu
  • E-mail: dek-pol@dip.pl
  • Telefon: +48 (75) 75 569 75, +48 (75) 755 69 15 +48 603 747 302, +48 605 081 440
  • Fax: +48 (75) 75 569 25

Lokalizacja firmy na mapie: