KANO Sp.j Krzysztof Kaniewski i Zdzisław Kaniewski - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

KANO Sp.j Krzysztof Kaniewski i Zdzisław Kaniewski
KANO Sp.j Krzysztof Kaniewski i Zdzisław Kaniewski KANO Sp.j Krzysztof Kaniewski i Zdzisław Kaniewski

O firmie:

Firma „KANO” istnieje na rynku od 1991 roku. Jest jedną z wiodących hurtowni artykułów instalacyjno – sanitarnych, techniki grzewczej oraz systemów rur i złączek w województwie łódzkim.

Obecnie regularnie dostarcza wyroby znanych, cenionych producentów zarówno na inwestycje, jak i do salonów łazienkowych oraz sklepów hydraulicznych w centralnej Polsce.

Założycielami firmy są bracia Kaniewscy, którym dzięki ogromnej determinacji, pracy oraz doświadczeniu udało się stworzyć firmę o wysokiej pozycji na rynku polskim. Obecnie „KANO” jest jednym z liderów wśród hurtowni artykułów instalacyjno – sanitarnych.

Jednak „KANO” ciągle stawia na rozwój oraz perfekcyjne i szybkie realizowanie zamówień i spełnianie potrzeb klientów. Po wielu latach od powstania, firma zmodernizowała politykę handlową, wyprzedzając panujące trendy i wyszła naprzeciw klientom.

Oferta „KANO” skierowana jest głównie do firm i przedsiębiorstw budowlanych, pracowni architektonicznych oraz biur projektowo-wykończeniowych.

Z myślą o kliencie detalicznym w 2002 roku powstał sklep firmowy „KANO” na terenie Zgierza, w którym z asortymentem klientów indywidualnych zapoznaje fachowa obsługa.

Wszystkim zainteresowanym firma „KANO” proponuje współpracę, opartą na partnerskich relacjach i korzystnych sposobach realizacji projektów.

źródło: http://www.hurtownia-kano.pl/
Słowa kluczowe: łazienki, wyposażenie łazienek, kotły grzewcze, ogrzewanie, hurtownia kano, płytki ceramiczne, kano systemy wentylacji, instalacje sanitarne, kotły, technika sanitarna, systemy rur, armatura sanitarna, technika wentylacyjna, systemy grzewcze, kano płytki ceramiczne, artykuły instalacyjno–sanitarne, klimatyzacje, technika grzewcza, artykuły techniki grzewczej, baterie


Kategorie: Budownictwo » Ocieplanie
Dom i Ogród » Glazura, Gres, Terakota
Producenci i Hurtownie » Artykuły Instalacyjno-Sanitarne
Dom i Ogród » Łazienka, Wyposażenie i Akcesoria
Budownictwo » Ogrzewanie


    Dane adresowe:
  • ul. Łęczycka 108
  • 95-100 Zgierz
  • Łódzkie
  • Dane kontaktowe:
  • www.hurtownia-kano.pl
  • E-mail: kano.zgierz@interia.pl
  • Telefon: +48 (42) 719 00 36/37 +48 (42) 719-04-82
  • Fax: +48 (42) 719-04-82

Lokalizacja firmy na mapie: