Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHMAT PW Lech Rawski - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHMAT PW Lech Rawski
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHMAT PW Lech Rawski Firma TECHMAT, obecna na polskim rynku już od kilkunastu lat, zajmuje się projektowaniem, produkcją i modernizacją przemysłowych urządzeń grzewczych ze szczególnym uwzględnieniem grzejnictwa oporowego.

Główne kierunki naszej działalności:
*produkcja pieców do obróbki cieplnej metali, ceramiki i innych zastosowań, między innymi piece do wypalania elementów malowanych farbami proszkowymi.
*produkcja oporowych elementów grzejnych do pieców do obróbki cieplnej metali, szeroko rozpowszechnionych w Polsce typów : PEKAT-1/2, PEGAT, TFQ, TQFR, RTPFQ, B4E, DLR i innych produkcji LZT ELTERMA, jak też do pieców firm: AICHELIN, BIRLECK, IPSEN, SECO/WARWICK i innych. Projektujemy i wykonujemy również elementy grzejne do innych urządzeń wg parametrów technicznych klienta lub naszych, modernizujemy stare i instalujemy nowe systemy grzejne. Do ich produkcji używamy taśm i drutów oporowych firmy KANTHAL i RESCAL.
*produkcja części i podzespołów do urządzeń do obróbki cieplnej metali: mieszarki atmosfery, rury promieniujące, retorty do pieców wgłębnych i generatorów, wirniki, wały, tace, kosze wsadowe, płyty denne i inne.
*sprzedaż, instalacja i autoryzowany serwis przemysłowych palników gazowych i olejowych firmy RIELLO BURNERS.

Projekty optymalnie dopasowane do potrzeb klienta, użycie wysokogatunkowych, atestowanych materiałów i nowoczesna technologia obróbki decydują o wysokiej jakości produkowanych urządzeń i podzespołów, co potwierdzają dobre opinie naszych klientów.

WIĘCEJ NA NASZEJ STRONIE WWW !

Zapraszamy!

Źródło: www.techmat.info.pl
Słowa kluczowe: piece hartownicze Świebodzin, części Świebodzin, elementy grzejne Świebodzin, rury promieniujące Świebodzin, produkcja pieców Świebodzin, Świebodzin, projektowanie pieców Świebodzin, remonty pieców Świebodzin, oporowe elementy grzejne Świebodzin, techmat, lubuskie, renowacja pieców Świebodzin, grzałki Świebodzin, podzespoły Świebodzin, wirniki Świebodzin, pekat Świebodzin, elektrotechnika Świebodzin


Kategorie: Przemysł » Maszyny
Producenci i Hurtownie » Hurtownie Wielobranżowe
Przemysł » Elektrotechnika


    Dane adresowe:
  • Wałowa 5
  • 66-200 Świebodzin
  • Lubuskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.techmat.info.pl
  • E-mail: lechrawski@interia.pl
  • Telefon: +48 (68) 382 58 01 +48 502 754 625
  • Fax: +48 (68) 382 58 01

Lokalizacja firmy na mapie: