Xero Flor Pl Sp. z o.o - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Xero Flor Pl Sp. z o.o
Xero Flor Pl Sp. z o.o Xero Flor Pl Sp. z o.o

O firmie:

Firma Xero Flor powstała w roku 1996 z pasji do zieleni. Chcieliśmy, aby zieleń była bardziej widoczna nie tylko na ziemi, ale również na dachach.
Aby produkować trawnik rolowany i maty wegetacyjne potrzeba odpowiednio dużej przestrzeni, którą znaleźliśmy w okolicach Szprotawy (woj. Lubuskie). Odpowiedni rodzaj gleby oraz osobliwy urok przepięknej leśnej okolicy zadecydowały o powstaniu plantacji właśnie tu a nie gdzie indziej.
Przez szerg lat uprawa trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych z roku na rok powiększyła się i tak obszar upraw z 65 ha wzrósł do prawie 250 ha w roku 2004.

Starania kadry pracowniczej sprawiły, że produkty firmy Xero Flor znane są i rozpoznawane coraz bardziej na polskim rynku. Coroczny udział w licznych targach owocuje poprawą sprzedaży i coraz większym zainteresowaniem produktami naszej firmy. O atrakcyjności oferty spółki Xero Flor - związanej z produkcją trawników rolowanych oraz systemem zielonych dachów przekonało się wiele polskich firm, ale również zagranicznych. Nasza firma współpracuje na stałe z przedsiębiorcami ze Szwajcarii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Francji, Holandii, Norwegii, Szwecji, Litwy i Łotwy.

źródło: http://www.xeroflor.pl/
Słowa kluczowe: budowa boisk, boisko, boiska, Darń rolowana, trawa, drenaże, pick roll, murawa, trawa w rolkach, trawniki na boiska, trawnik, mata wegetacyjna, budowa boisk sportowych, trawniki rolowane, systemy zazieleniania dachów, trawniki, substraty, rolowane, xeroflor, nawierzchnia naturalna, dachy zielone, zielone dachy, euro 2012


Kategorie: Dom i Ogród » Artykuły Ogrodnicze i Roślinne
Dom i Ogród » Projektowanie Zieleni
Budownictwo » Blacharstwo i Dekarstwo
Kultura i Sport » Sport i Rekreacja
Dom i Ogród » Rośliny do Domu i Ogrodu


    Dane adresowe:
  • Leszno Dolne 35a
  • 67-321 Leszno Górne
  • Lubuskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.xeroflor.pl
  • E-mail: biuro@xeroflor.pl
  • Telefon: +48 (68) 376 60 65
  • Fax: +48 (68) 376 60 66

Lokalizacja firmy na mapie: