Leo Profesjonalne Kosmetyki do Włosów Kraków - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Leo Profesjonalne Kosmetyki do Włosów Kraków
Leo Profesjonalne Kosmetyki do Włosów Kraków Leo - Profesjonalne Kosmetyki do Włosów

O Firmie:

Firma Leo - Profesjonalne Kosmetyki do Włosów to przede wszystkim połączenie tradycji i nowoczesności.

Firma została założona w 1982 roku i była wówczas jedną z pierwszych firm na rynku polskim produkujących profesjonalne kosmetyki do włosów. Wieloletnie doświadczenie firmy skutkuje dziś produkcją nowoczesnych, wysokiej jakości preparatów do włosów przeznaczonych do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich. Stawiamy przede wszystkim na jakość i dlatego do produkcji naszych kosmetyków używamy najlepszych składników. Potwierdzeniem ich jakości są liczne nagrody otrzymywane na targach kosmetycznych. Szczególnie dumni jesteśmy z uhonorowania naszych rozjaśniaczy do włosów Silver oraz Super Plus prestiżowymi Złotymi Medalami na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Produkty firmy Leo to gwarancja zadowolenia klienta, dlatego są tak chętnie nabywane przez fryzjerów.

Nasze produkty dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności i wadze, co pozwala naszym Klientom na dokonywanie zakupów w ilościach dostosowanych do własnych potrzeb. Możecie je Państwo nabyć w najlepszych sklepach fryzjerskich na terenie całej Polski, a także u lokalnych przedstawicieli. Towar dowozimy również własnym transportem do sklepów, hurtowni i salonów. Stałym odbiorcom oferujemy atrakcyjne formy współpracy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

źródło: http://leo.com.pl/
Słowa kluczowe: szampony, płyny do trwałej ondulacji, szampon, kosmetyki do włosów, krem kondycjonujący, leo, produkty do stylizacji, jedwab, kosmetyki oczyszczające, profesjonalne kosmetyki do włosów, kosmetyki pielęgnacyjne, akcesoria fryzjerskie, maski do włosów, balsam do włosów, ampułka, lendan, balsamy, maska do włosów, producent odżywek do włosów, kosmetyki ochronne, aloesowy balsam, producent szamponów, odżywki do włosów, kosmetyki, hurtownia kosmetyków fryzjerskich, firma leo, kosmetyki lendan, lakiery do włosów, pianki do włosów


Kategorie: Producenci i Hurtownie » Hurtownie Kosmetyczne
Zdrowie i Uroda » Fryzjerskie Usługi, Salony
Producenci i Hurtownie » Hurtownie Chemiczne
Producenci i Hurtownie » Artykuły Kosmetyczne
Zdrowie i Uroda » Kosmetyczne Artykuły


Oferta:

- Szampony
- Balsamy
- Proszki do farbowania
- Rozjaśniacze
- Płyny do trwałej ondulacji
- Utrwalacze
- Seria arganowa
- Seria z jedwabiem
- Serum
- Silk
- Wody utlenione
- Maski do włosów

    Dane adresowe:
  • Kraków
  • 31-051 ul. Berka Joselewicza 14
  • Małopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • leo.com.pl
  • E-mail: biuro@leo.com.pl
  • Telefon: +48 (12) 653 26 16
  • Fax: +48 (12) 653 26 16

Lokalizacja firmy na mapie: