revoART Producent Reklam Kraków - Wieliczka - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

revoART Producent Reklam Kraków - Wieliczka
revoART Producent Reklam Kraków - Wieliczka revoART Producent Reklam

O firmie:

Zajmujemy się produkcją reklam poczynając od wizytówek i ulotek przez oklejanie samochodów do reklam wielkoformatowych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju reklamy świetlne : kasetony świetlne, dibondy, litery podświetlane różnych rozmiarów, backlite wielkoformatowe.


Oferta:

Naszym placem działań jest Kraków lecz działamy też w całej Małopolsce i nie tylko. Specjalizujemy się w oklejaniu samochodów (firmowych, tuningowych, rajdowych), wyklejaniu witryn sklepowych folią OWV jak i zwykłą folia, bądź wydrukiem wielkoformatowym hal dystrybucyjnych, reklamach świetlnych, a także w reklamach wolnostojących, wykonywanych od postawienia konstrukcji, aż do samego montażu reklamy.

Zajmujemy się również przygotowywaniem i montażem reklam ściennych, banerów bądź siatek.

Wykonujemy także wszelkiego rodzaju reklamy wewnętrzne naścienne (litery styrodurowe wraz z grafiką), plansze, banery, stojaki. Działamy nie tylko w Krakowie ale także na terenie całego kraju.

Zajmujemy się tez oklejaniem samochodów firmowych w zależności od wymagań klienta wykonujemy projekt i dobieramy odpowiednie materiały.

Staramy się zawsze przedstawić klientowi kilka wersji projektów bądź rodzajów materiału do wykonania rożnego rodzaju reklamy aby mógł wybrać sobie opcje w zależności od trwałości reklamy bądź kosztów przeznaczonych na nią.

Ciągła współpraca z nasza firma wiąże się z upustami i rabatami na wykonywanie późniejszych zleceń.

Zapraszamy!!!
Słowa kluczowe: szyldy Kraków, witryny Kraków, wizytówki Kraków, Producent Reklam Kraków, litery przestrzenne Kraków, tablice Kraków, Producent Reklam Wieliczka, oklejanie samochodów Kraków, reklamy świetlne Kraków, oklejanie pojazdów Kraków, ulotki Kraków, revoART, kasetony Kraków, rollupy Kraków, bilboardy Kraków


Kategorie: Usługi » Druk Drukarnie Poligrafia
Producenci i Hurtownie » Drukarskie Maszyny i Sprzęt
Usługi » Agencje Reklamowe
Biuro » Artykuły Biurowe
Usługi » Reklama i Poligrafia


    Dane adresowe:
  • ul. Wygoda 61
  • 32-020 Wieliczka
  • Małopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.revoart.com.pl
  • E-mail: biuro@revoart.com.pl
  • Telefon: 5145 5145 0
  • Fax:

Lokalizacja firmy na mapie: