Inny Dom - Biuro Obrotu Nieruchomościami - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Inny Dom - Biuro Obrotu Nieruchomościami
Inny Dom - Biuro Obrotu Nieruchomościami Inny Dom - Biuro Obrotu Nieruchomościami

Biuro swoją działalność opiera o literę prawa, standardy zawodowe, kodeks etyki jak i zasady współżycia społecznego. Oczywiście zgodnie z prawem Biuro jest ubezpieczone od Odpowiedzialności Cywilnej.

Firma nasza od roku 2000 jest członkiem Poznańskiego Stowarzyszenia Pośredników i Organizatorów Rynku Nieruchomości, jak również Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się wynajmami mieszkań, domów, lokali użytkowych, hal, jak również sprzedażą nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, budowlano - hipotecznego, jak również konsolidacyjnego. Obsługa w naszym biurze jest kompleksowa, kupując, wynajmując nieruchomość można ją od razu ubezpieczyć od ognia i innych zdażeń losowych, od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz można ubezpieczyć się od Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym, jak i z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

U nas można również zasięgnąć porady prawnej, uzyskać pomoc przy pisaniu pism procesowych.

Zajmujemy się równiez zarządzaniem lokalami mieszkalnymi i użytkowymi, poszukujemy najemców, pilnujemy regularności opłat, jak trzeba również zajmujemy się windykacją należności.

Źródło: http://www.innydom.psp.net.pl/ofirmie.php
Słowa kluczowe: Inny Dom, Biuro Nieruchomości Poznań, wynajem nieruchomości Poznań, działka Poznań, wielkopolskie, pośrednictwo nieruchomości Poznań, kredyty Poznań, Wycenia nieruchomości Poznań, biuro Poznań, wynajem lokali użytkowych Poznań, lokale usługowe Poznań, mieszkanie Poznań, Nieruchomości Poznań, Sprzedaż nieuchomości Poznań, wielkopolska, lokale użytkowe Poznań, Biuro Obrotu Nieruchomości Poznań, Poznań, dom Poznań, pomoc w uzyskaniu kredytu Poznań, kredyt hipoteczny Poznań, sprzedaż gruntu Poznań


Kategorie: Nieruchomości » Biura Nieruchomości
Nieruchomości » Sprzedaż
Nieruchomości » Wycena nieruchomości
Nieruchomości » Wynajem


    Dane adresowe:
  • Os. Pod Lipami 6d
  • 61-634 Poznań
  • Wielkopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.innydom.psp.net.pl
  • E-mail: innydom@poczta.onet.pl
  • Telefon: +48 (61) 820 62 74; +48 (61) 828 83 30
  • Fax: +48 (61) 828 83 30

Lokalizacja firmy na mapie: