Inny Dom - Biuro Obrotu Nieruchomościami - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Inny Dom - Biuro Obrotu Nieruchomościami
Inny Dom - Biuro Obrotu Nieruchomościami Inny Dom - Biuro Obrotu Nieruchomościami

Biuro swoją działalność opiera o literę prawa, standardy zawodowe, kodeks etyki jak i zasady współżycia społecznego. Oczywiście zgodnie z prawem Biuro jest ubezpieczone od Odpowiedzialności Cywilnej.

Firma nasza od roku 2000 jest członkiem Poznańskiego Stowarzyszenia Pośredników i Organizatorów Rynku Nieruchomości, jak również Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się wynajmami mieszkań, domów, lokali użytkowych, hal, jak również sprzedażą nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, budowlano - hipotecznego, jak również konsolidacyjnego. Obsługa w naszym biurze jest kompleksowa, kupując, wynajmując nieruchomość można ją od razu ubezpieczyć od ognia i innych zdażeń losowych, od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz można ubezpieczyć się od Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym, jak i z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

U nas można również zasięgnąć porady prawnej, uzyskać pomoc przy pisaniu pism procesowych.

Zajmujemy się równiez zarządzaniem lokalami mieszkalnymi i użytkowymi, poszukujemy najemców, pilnujemy regularności opłat, jak trzeba również zajmujemy się windykacją należności.

Źródło: http://www.innydom.psp.net.pl/ofirmie.php
Słowa kluczowe: działka Poznań, wynajem nieruchomości Poznań, Biuro Nieruchomości Poznań, Nieruchomości Poznań, mieszkanie Poznań, kredyt hipoteczny Poznań, Wycenia nieruchomości Poznań, kredyty Poznań, biuro Poznań, Sprzedaż nieuchomości Poznań, wielkopolska, lokale usługowe Poznań, sprzedaż gruntu Poznań, lokale użytkowe Poznań, Poznań, pomoc w uzyskaniu kredytu Poznań, wielkopolskie, Inny Dom, pośrednictwo nieruchomości Poznań, Biuro Obrotu Nieruchomości Poznań, wynajem lokali użytkowych Poznań, dom Poznań


Kategorie: Nieruchomości » Biura Nieruchomości
Nieruchomości » Sprzedaż
Nieruchomości » Wycena nieruchomości
Nieruchomości » Wynajem


    Dane adresowe:
  • Os. Pod Lipami 6d
  • 61-634 Poznań
  • Wielkopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.innydom.psp.net.pl
  • E-mail: innydom@poczta.onet.pl
  • Telefon: +48 (61) 820 62 74; +48 (61) 828 83 30
  • Fax: +48 (61) 828 83 30

Lokalizacja firmy na mapie: