Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. Oddział Krakowski - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. Oddział Krakowski
Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. Oddział Krakowski Istniejące od 1981 roku Biuro Turystyki ZNP LogosTour jest jednym z najdłużej działających i jednym z największych biur podróży w Polsce, posiadającym na terenie całego kraju 9 swoich oddziałów oraz 4 biura sprzedaży. Firma prowadzi szeroką działalność obejmującą wszystkie segmenty turystyki. Naszym dużym osiągnięciem w ciągu tych lat pracy było zdobycie bezcennego kapitału jakim jest zaufanie naszych klientów oraz dobra i rozpoznawalna marka. Niewątpliwie przyczynił się do tego zgrany zespół kompetentnych i dynamicznych fachowców zawsze służących swym klientom pomocą i radą.

Oddział Krakowski LogosTour ma swoja siedzibę w centrum Krakowa, nieopodal należącego do spółki Hotelu Logos ***. Naszą bogatą ofertę kierujemy zarówno do grup turystów jak również mamy atrakcyjne propozycje dla turystów indywidualnych. Pobyty weekendowe w najpiękniejszych miastach Polski, programy zwiedzania, trasy objazdowe a przede wszystkim tematyczne trasy po Polsce to główne elementy naszej oferty. Proponujemy także pobyty w zabytkowych hotelach, kurortach i hotelach SPA jak i aktywny wypoczynek zimą i latem. Na życzenie klientów oferujemy organizację konferencji, szkoleń oraz programów motywacyjnych dla firm.

Nasi koledzy, współpracownicy i piloci czuwają zawsze, aby pobyt w Polsce był dobrze i ciekawie zorganizowany oraz pozostawił niezapomniane wrażenie.

Źródło: http://www.incoming.logostour.pl/O_nas.html
Słowa kluczowe: agencja turystyczna kraków, wakacje europa, małopolskie, wycieczki firmowe kraków, podróże kraków, logostour, kraków, wycieczki szkolne kraków, turystyka kraków, wycieczki europa, biuro podróży kraków, last minute kraków, wakacje kraków


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Biura Podróży
Turystyka i Rekreacja » Agencje Turystyczne


    Dane adresowe:
  • Karmelicka 32
  • 31-128 Kraków
  • Małopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.incoming.logostour.pl
  • E-mail: incoming@logostour.pl
  • Telefon: +48 (12) 633 96 74
  • Fax: +48 (12) 633 96 81

Lokalizacja firmy na mapie: