Fin-Ekspert Sp. z o.o. Biuro Ekspertyz i Doradztwa Finansowo-Księgowegow w Koszalinie - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Fin-Ekspert Sp. z o.o. Biuro Ekspertyz i Doradztwa Finansowo-Księgowegow w Koszalinie
Fin-Ekspert Sp. z o.o. Biuro Ekspertyz i Doradztwa Finansowo-Księgowegow w Koszalinie Fin-Ekspert Sp. z o.o.

O firmie:

Biuro Ekspertyz i Doradztwa Finansowo-Księgowego „FIN-EKSPERT” Spółka z o.o. funkcjonuje od 1990 r. i przez 21 lat swego istnienia zdobyło bogate doświadczenia w zakresie usług audytorskich. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu badań i przeglądów sprawozdań finansowych, audytu wewnętrznego i zewnętrznego. Spółka „FIN-EKSPERT” świadczy również usługi doradztwa finansowo-księgowego i podatkowego.

Badanie sprawozdania finansowego i inne usługi audytorskie wykonujemy zgodnie z przepisami Ustawy o rachunkowości, Ustawy o biegłych rewidentach oraz zgodnie z Krajowymi standardami rewizji finansowej.

Od lat zajmujemy czołową pozycję na rynku środkowopomorskim. Aktywnie działamy również na rynkach innych regionów.

Na bieżąco dostosowujemy się do aktualnych przepisów prawa i standardów międzynarodowych oraz pomagamy naszym kontrahentom w analogicznych procesach dostosowawczych.

Głównym atutem Biura „FIN-EKSPERT” są wysoce wykwalifikowane i doświadczone zespoły biegłych rewidentów oraz ekspertów innych dziedzin, które umożliwiają nam świadczenie usług na wysokim poziomie.

Spółka nasza specjalizuje się w obsłudze audytorskiej wszelkiego rodzaju podmiotów sprawozdawczych (np. spółki kapitałowe, spółki osobowe, przedsiębiorstwa prywatne, przedsiębiorstwa państwowe, grupy kapitałowe, spółdzielnie, jednostki państwowe i samorządowe, zakłady pracy chronionej, fundacje, stowarzyszenia, szpitale i zakłady opieki zdrowotnej).

Każdorazowo audyt opieramy na wnikliwym zrozumieniu i poznaniu jednostki oraz środowiska, w którym ona działa. Podejście takie zapewnia znalezienie najbardziej optymalnych i skutecznych rozwiązań oraz owocuje dokładnością i kompleksowością audytu. Nasi biegli rewidenci i eksperci oferują mobilność działania, dyspozycyjność i efektywność rozwiązań. Ich bogate doświadczenie w zakresie rachunkowości i finansów jest gwarantem profesjonalnego wykonania usług.

źródło: http://www.finekspert.pl/bold text
Słowa kluczowe: badanie sprawozdań finansowych Koszalin, audyt Koszalin, audytor Koszalin, podatki Koszalin, biuro rachunkowe Koszalin, usługi księgowe Koszalin, audyt wewnętrzny Koszalin, biegli rewidenci Koszalin, kontrola finansowa Koszalin, sprawozdanie finansowe Koszalin, doradca podatkowy Koszalin, bilans Koszalin


Kategorie: Prawo i Finanse » Doradztwo Podatkowe
Prawo i Finanse » Biura Rachunkowe
Prawo i Finanse » Rewidenci
Prawo i Finanse » Doradztwo Finansowe


    Dane adresowe:
  • ul. Zwycięstwa 148
  • 75-613 Koszalin
  • Zachodniopomorskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.finekspert.pl
  • E-mail: sekretariat@finekspert.pl
  • Telefon: +48 (94) 342 53 30
  • Fax: +48 (94) 346 22 69

Lokalizacja firmy na mapie: