Juropol Sp. z o.o. - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Juropol Sp. z o.o.
Juropol Sp. z o.o. O firmie:

Juropol Sp. z o.o. jest rodzinną firmą powstałą w 1995 roku. Na początku przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją i obróbką wysokiej jakości szkła kwarcowego. W 2001 roku poszerzyło działalność o dostawę surowców do produkcji szkła oraz dla potrzeb metalurgii. Punktem zwrotnym w działalności było podjęcie decyzji o rozpoczęciu produkcji kryształów szafiru i wejściu na zupełnie nowy rynek. Rok 2007 stał się początkiem drogi do zaistnienia w gronie światowych dostawców szafiru. Motywacja i entuzjazm w pracy naszego zespołu, ciągłe dążenie do ulepszania procesów i jakości produktu stały się fundamentem do zbudowania pozycji wiarygodnego dostawcy wysokiej jakości kryształów. Szafir stał się inspiracją do dalszych prac. Na podstawie obserwacji i wnikliwych badań oraz doświadczenia w pracy, nastawiony na rozwój zespół Juropolu poszedł dalej opracowując swój własny piec do hodowli kryształów szafiru metodą Kyropoulosa. Od 2010 roku piece wraz z pakietem szkoleń dla przyszłych użytkowników uzupełniły naszą ofertę. W tym samym roku, wypełniając niszę na rynku utworzono spółkę zależną o nazwie POLYCOR Sp.z o.o., która zajmuje się produkcją surowca stosowanego do hodowli kryształów szafiru. Posiadana przez POLYCOR unikalna technologia uszlachetniania surowca i opracowana własna linia produkcyjna wytwarza surowiec optymalny, dopasowany do potrzeb odbiorcy.

Wciąż prowadzone badania, nastawienie na innowacyjność powodują, iż jesteśmy dostawcą z potencjałem, dostawcą, z którym warto się związać, by tworzyć zupełnie nowe, kompleksowe rozwiązania.

źródło: http://www.juropol.pl/
Słowa kluczowe: diody LED, naczynia, wałki szafirowe, surowce do hodowli szafiru, naczynia labolatoryjne, płytki szafirowe, Ledy, szkło kwarcowe, półprzewodniki, dyski szafirowe, piece do hodowli kryształów, pręciki szafirowe, tlenek glinu, wałki szafirowe, szkło, Juropol, szafiru, kryształ szafiru, kwarc


Kategorie: Producenci i Hurtownie » Szkło, Artkuły Szklane
Przemysł » Hutnictwo
Przemysł » Armatura Przemysłowa


    Dane adresowe:
  • Poznańska 165
  • 05-850 Ożarów Mazowiecki
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.juropol.pl
  • E-mail: juropol@juropol.pl, office@juropol.pl
  • Telefon: +48 (22) 722 26 58
  • Fax: +48 (22) 722 17 46

Lokalizacja firmy na mapie: