Kancelaria Adwokacka Łódź, Adwokat Krasimir Karkoszka, Kancelaria Adwokacka Krasimir Karkoszka - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Kancelaria Adwokacka Łódź, Adwokat Krasimir Karkoszka, Kancelaria Adwokacka Krasimir Karkoszka
Kancelaria Adwokacka Łódź, Adwokat Krasimir Karkoszka, Kancelaria Adwokacka Krasimir Karkoszka Mecenas Krasimir Karkoszka jest absolwentem Łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Swoje studia rozpoczynał na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Kinshasie. W latach 1991 - 1993 był wicekonsulem RP w Paryżu. Zajmował się wtedy sprawami spadkowymi oraz prawem gospodarczym . Wcześniej jeszcze odbywał w Paryżu staż w firmie Becker - McKenzie. Był tam stażystą u specjalisty prawa spółek Pana mec. Henri De Suremain. Po zakończeniu służby dyplomatycznej w Paryżu - mec. Krasimir Karkoszka, w ramach swojej Kancelarii zaczął prowadzić Biuro Genealogiczne. Był częstym gościem Ambasady Francuskiej, zapraszanym z okazji Święta Narodowego Francji - 14 lipca. Konsul Henri CABON i Patrick VAILLANT wielokrotnie składali wyrazy uznania i wdzięczności, mając na uwadze dobrą współpracę Kancelarii z Ambasadą. Mec. Krasimir Karkoszka włada biegle językiem francuskim i angielskim. Słabo językiem bułgarskim, rosyjskim i włoskim. W niewielkim zakresie pamięta język grecki i niemiecki.

Obecnie Mecenas Krasimir Karkoszka - zatrudnia 9 wyspecjalizowanych prawników zajmujących się również genealogią i odzyskiwaniem własności prywatnej. Najstarszy z nich miał 70 lat i był Radcą Prawnym o uznanym autorytecie. Tak liczna Kancelaria jest w stanie podjąć się każdej sprawy.

Bogate doświadczenia Mecenasa Krasimira Karkoszki pozwalają reprezentować swoich klientów przed Trybunałem w Strasburgu. Więcej w zakładce Trybunał w Strasburgu.

Kancelaria Mecenasa Krasimira Karkoszki - posiada nawiązane kontakty z obywatelami i prawnikami żydowskimi, utrzymując z nimi bardzo dobry kontakt.

Jednym z Żydów z Gminy łódzkiej, z którym Kancelaria współpracuje jest Pan Efraim Weitmann.

W obecnej chwili odzyskujemy mienie pożydowskie oraz prowadzimy sprawy gospodarcze.

Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy.

Tel. kom. + 48 601-25-60-35

W przeszłości na zlecenie Żydów francuskich odzyskał prawo własności dla nieruchomości w Łodzi takich jak:

Kilińskiego 84 czy POW 64 własność na rzecz Pani CLAVEL z Paryża sprzedana przez nią na rzecz Kliniki Pana Dr. KOWALCZYKA.

Odzyskiwaliśmy również nieruchomość w Nisku na południu Polski.

Obecnie działamy na rzecz Pomorska / Nowotki 3 i Zgierska 10

Zapraszamy do współpracy.

W maju 2004 roku mecenas Krasimir KARKOSZKA kandydował do Parlamentu Europejskiego.

Był również członkiem i założycielem Rotary Club w Łodzi i uczestniczył w jego pracach.

W lipcu 2010 roku Kancelaria rozszerzyła działalność otwierając swoją filię w Warszawie dla klientów ze stolicy i okolic oraz w Zakopanem, ułatwiając tym samym kontakt swoim klientom z całego rejonu Podhala.

Warszawa jest miastem, które potrzebuje wielu specjalistów, w tym od spraw rozwodowych, majątkowych, gospodarczych etc. My taką wiedzą dysponujemy i zapewniamy najwyższy poziom usług.

Kancelaria pośredniczy również w zakładaniu zagranicznych oddziałów spółek kapitałowych prawa handlowego np. na Cyprze. Więcej informacji w zakładce sprawy gospodarcze.

Źródło: http://www.karkoszka.pl
Słowa kluczowe: prawo karne, prawo cywilne, pełnomocnictwa sądowe, windykacja Łódź, kancelaria ŁÓdź, Adwokat Krasimir Karkoszka, obsługa prawna, kancelaria Krasimir Karkoszka, pełnomocnictwa procesowe, kancelaria adwokacka Łódź, genealogia Łódź


Kategorie: Prawo i Finanse » Doradztwo Prawne
Prawo i Finanse » Kancelarie Adwokackie


    Dane adresowe:
  • ul. Kraszewskiego 22
  • 93-161 Łódź
  • Łódzkie
  • Dane kontaktowe:
  • www.karkoszka.pl
  • E-mail: kancelaria@karkoszka.pl
  • Telefon: +48 42 678 30 92 + 48 601-25-60-35
  • Fax: +48 42 640 00 14

Lokalizacja firmy na mapie: