Meble biurowe Mikomax - Meble do biura, projektowanie i wyposażenie biur, biurka biurowe - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Meble biurowe Mikomax - Meble do biura, projektowanie i wyposażenie biur, biurka biurowe
Meble biurowe Mikomax - Meble do biura, projektowanie i wyposażenie biur, biurka biurowe O firmie:

Nasza droga rozwoju

"Firma to nasza pasja. Cieszymy się, że podzielają ją ludzie, z którymi współpracujemy..."

Producent mebli biurowych MIKOMAX powstał w 1991 roku. Od tego czasu firmę tworzymy i rozwijamy razem z naszymi pracownikami. Wspólnie cieszymy się z sukcesów, wspólnie pokonujemy przeszkody. Współpracujemy z polskimi projektantami, czego efektem jest nasza kolekcja. Od początku istnienia firmy konsekwentnie prowadzimy działalność na rzecz społeczności lokalnej.

Wizja

Zapewnienie naszym Klientom komfortu i pewności, że zaproponowane przez nas kompleksowe rozwiązania przestrzeni pracy nie tylko zwiększą efektywność, ale pozytywnie wpłyną na atmosferę pracy.

Misja

W sposób ciągły i konsekwentny pracownicy MIKOMAX oraz sieci sprzedaży w całej Polsce i zagranicą doskonalą swoją wiedzę i umiejętności. Wierzymy, że otwartość na zmiany i nowe rozwiązania przekładają się na korzyści i zadowolenie naszych Klientów.

Profesjonalizm jest naszym znakiem rozpoznawczym, tak jak korzyści, które dostarczamy naszym klientom. Dlatego nieustannie doskonalimy nasze rozwiązania dla przestrzeni biurowych.

MIKOMAX został założony w 1991 roku w Łodzi. Produkujemy meble biurowe, ale klientowi dostarczamy kompleksowe rozwiązania organizacji przestrzeni pracy.

Zatrudniamy 200 osób. Jesteśmy nowoczesną organizacją, dla której ciągły rozwój i doskonalenie jest podstawą działania. Wymagamy wysokiego standardu pracy od siebie i od wszystkich, z którymi współpracujemy. W sposób ciągły wdrażamy programy i przeprowadzamy szkolenia, podnosząc tym samym kompetencje współpracowników wewnątrz firmy, jak i sieci sprzedaży. Doceniamy rolę ergonomii współpracując z ekspertami w tej dziedzinie, dzięki temu nasze rozwiązania biurowe spełniają standardy związane z bezpieczeństwem i zdrowiem pracowników.

Dbamy o wzornictwo naszych produktów zamawiając projekty mebli biurowych u wiodących projektantów, co potwierdzają liczne prestiżowe nagrody, takie jak Diament Meblarstwa 2007, Produkt 2008 czy Dobry Wzór. Włączamy się czynnie w działania na rzecz społeczności lokalnej. Jako pierwsi i jedyni z naszej branży znaleźliśmy się w Raporcie Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki 2006, oraz przyznano nam tytuł Łódzkiego Filantropa 2007 Roku. Jesteśmy świadomi swojej odpowiedzialności, dlatego dbamy o zrównoważony rozwój. W naszej firmie obowiązuje Kodeks Etyczny, w którym zawarliśmy wartości, które są dla nas najważniejsze i których przestrzegamy w codziennej pracy.

Nasz zespół kreatywnych i kompetetnych ludzi gwarantuje, że zrobimy wszystko, aby nasza współpraca przyczyniła się do Państwa sukcesów.

źródło: http://www.mikomax.pl/
Słowa kluczowe: meble gabinetowe, biurka., ścianki biurowe, regały biurowe, meble recepcyjne, meble, krzesła biurowe, wyposażenie biur, meble pracownicze, meble biurowe


Kategorie: Biuro » Meble Biurowe
Dom i Ogród » Meble
Producenci i Hurtownie » Meble Meblowe Artykuły


    Dane adresowe:
  • ul. Dostawcza 4
  • 93-231 Łódź
  • Łódzkie
  • Dane kontaktowe:
  • www.mikomax.pl
  • E-mail: sekretariat@mikomax.pl
  • Telefon: +48 (42) 272 11 31
  • Fax: +48 (42) 272 11 39

Lokalizacja firmy na mapie: