Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Kędzierzyn-Koźle - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Kędzierzyn-Koźle
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Kędzierzyn-Koźle Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

O firmie:

Firma "DREWMAX" powstała w 1993 roku. Jej założycielami byli obecni właściciele: Tadeusz Sąsiadek oraz Bogusław Migoń. Firma rozpoczęła działalność od hurtowego handlu drewnem stąd nazwa: DREWMAX. Równolegle prowadzono handel dodatkami do produkcji pasz dla zwierząt. Zdobyta wiedza, doświadczenie i liczne kontakty w branży produkcji pasz skłoniły właścicieli do zainwestowania w wytwórnię pasz. Skromna oferta polskich producentów, a także niedostępność rynku zagranicznego zmusiła właścicieli do opracowania własnej konstrukcji elektronicznej wagi porcjującej. Tak w 1996 roku powstała pierwsza, prosta waga brutto z dozownikiem grawitacyjnym. Stopniowo była ona udoskonalana i z czasem uzyskano tak dobre własności w zakresie precyzji, wydajności i wygody obsługi, iż zdecydowano się na uruchomienie jednostkowej produkcji. Konstrukcje unowocześniano i dostosowywano do nowych rodzajów produktów. Wzrastało zatrudnienie, firma inwestowała w park maszynowy oraz w nowoczesne narzędzia do projektowania. W 2001 roku zakupiono teren przemysłowy przy ulicy Strzeleckiej 5 jest on siedzibą do dzisiaj. Nieruchomość o powierzchni 45.000m2 w tym powierzchnia hal produkcyjnych o powierzchni 2.500m2 zabezpiecza możliwość dalszego, znacznego rozwoju. Produkowane maszyny są nieustannie ulepszane, a oferta firmy poszerza się z roku na rok. Polska myśl inżynierska i solidność wykonania pozwalają uzyskać to, na czym nam najbardziej zależy: zadowolenie naszych Klientów.

Zajmujemy się produkcją:

- maszyn pakujących i urządzeń ważących,
- wag przemysłowych,
- paletyzacji maszynowej jak i z użyciem robotów przemysłowych,
- systemów magazynowych,
- stacji mikrodozowania,

W dbałości o najwyższą jakość naszych wyrobów i usług, w 2007 wdrożyliśmy i utrzymujemy system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001:2000 wydany przez jednostkę certyfikującą DET NORSKE VERITAS.
Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Producentów Wag w Polsce.
Posiadamy certyfikaty firmy ASTOR jako Złotego Partnera w dziedzinie systemów sterowania, systemów wizualizacji i SCADA w techologii klasycznej.

W 2007 roku zaznaczyliśmy swoją przynależność do klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

W lutym 2010 roku przeszliśmy proces Re-certyfikacyjny na zgodność z normą PN-EN ISO 9001:2008, jednostka certyfikująca DNV.

W 2009 roku firma została wyróżniona prestiżowym tytułem "Gepardów Biznesu". Nagrodę przyznała firmie kapituła magazynu "Europejska Firma". Tytuł Gepard Biznesu przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom.

Jesteśmy wiernymi kibicami modelarstwa wodnego jak i powietrznego. Wspieramy Koło modelarskie MOK w Kędzierzynie-Koźlu.


FIRMA "CÓRKA" ASTIM S.C.
We wrześniu 2005 roku wyodrębniona została gałąź firmy zajmująca się szeroko rozumianą automatyką przemysłową. Prowadzą ją synowie właścicieli Drewmax: Michał Migoń i Wojciech Sąsiadek.

źródło: http://www.drewmax.net.pl/
Słowa kluczowe: Systemy automatyki przemysłowej, wagi przemysłowe, Drewmax Kędzierzyn-Koźle: producent wag, Stacje dozowania komponentów, Stacja rozładunku Big-Bag, paletyzacja maszynowa, Stacja załadunku Big-Bag, paletyzatory, maszyny pakujące, systemy magazynowe, automatyka przemysłowa, roboty przemysłowe, wagopakowarki


Kategorie: Przemysł » Armatura Przemysłowa
Przemysł » Urządzenia Pomiarowe i Kontrolne
Przemysł » Urządzenia Przemysłowe
Przemysł » Automatyka Przemysłowa
Producenci i Hurtownie » Wagi


Oferta:

Drewmax - maszyny pakujące, paletyzatory, roboty przemysłowe, automatyka przemysłowa:

Jeśli macie Państwo problem z dozowaniem, ważeniem, pakowaniem czy sterowaniem procesem produkcyjnym, to trafiliście pod właściwy adres. Nasza firma zajmuje się konstruowaniem, produkcją maszyn do ważenia i pakowania. Chcąc sprostać potrzebom Klientów jesteśmy otwarci na nowe projekty. Nasza doświadczona kadra inżynierska postara się sprostać każdemu wyzwaniu.

Aktualna oferta obejmuje:

* Linia ważąco-pakująca
* Maszyny pakujące - typoszereg wag netto:
o WN/x-50 (10-50kg)
o WN/x-10 (2-10kg)
* Maszyny pakujące - typoszereg wag brutto:
o WB/x-50 (10-50kg)
* Stacja rozładunku Big-Bag,
* Stacja załadunku Big-Bag,
* Regały obrotowe,
* Paletyzatory,
* Roboty przemysłowe,
* Stacje dozowania komponentów (mikrodozowanie)
* Systemy automatyki przemysłowej( komputerowe systemy sterowania, wizualizacja procesów przemysłowych)

Nasze doświadczenie oraz posiadany park maszynowy pozwalają nam konstruować i budować różne urządzenia technologiczne, takie jak:

* wagi platformowe,
* wagi przemysłowe,
* wagi zbiornikowe,
* przenośniki ślimakowe,
* przenośniki taśmowe,
* zasuwy szczelinowe,
* przesiewacze,
* zbiorniki,
* panele,
* silosy

źródło: http://www.drewmax.net.pl/

    Dane adresowe:
  • ul. Strzelecka 5
  • 47-230 Kędzierzyn-Koźle
  • Opolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.drewmax.net.pl
  • E-mail: drewmax@drewmax.net.pl
  • Telefon: +48 (77) 481 01 22, +48 (77) 481 62 51
  • Fax: +48 (77) 481 00 68

Lokalizacja firmy na mapie: