Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach jest jednostką organizacyjną samorządu terytorialnego (gminy Kielce) w części finansowaną z budżetu miasta, której zadaniem jest organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych i oraz zarządzanie komunalnymi obiektami sportowo-rekreacyjnymi. MOSiR realizuje program imprez sportowo-rekreacyjnych. Poniżej przedstawiamy jego główne założenia.

Aktywne uczestnictwo dzieci i młodzieży szkolnej w imprezach sportowych organizowanych przez MOSiR, jest kontynuacją celów i zadań wynikających z programu szkolnego w zakresie wychowania fizycznego i zdrowotnego.

Naczelnym celem jest zwiększenie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży poprzez propagowanie zdrowotnego stylu życia, kreowanie potrzeb i aktywnych postaw wobec osobistej kultury fizycznej.

Kolejne nasze cele to: popularyzowanie i upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży,
przeciwdziałanie degradacji zdrowotnej i społecznej wśród dzieci i młodzieży poprzez kreowanie postaw pro zdrowotnych związanych ze sportowym trybem życia i przygotowaniem do uczestnictwa w sporcie w wieku dojrzałym,
promowanie różnych dyscyplin sportowo-rekreacyjnych,
rozwój zainteresowań, nawyków i umiejętności sportowych.

Źródło: http://www.mosir.kielce.pl/archiwum/index.php?mid=2
Słowa kluczowe: siłownia Kielce, pływalnia Kielce, zajęcia dla dzieci Kielce, wydarzenia sportowe Kielce, hala sportowa Kielce, sport Kielce, rekreacja Kielce, wypoczynek Kielce, basen Kielce, imprezy sportowe Kielce, stadion sportowy Kielce, osir Kielce, rekreacja Kielce, miejski ośrodek kultury Kielce, miejski ośrodek sportu Kielce, zajęcia dla młodzieży Kielce, ośrodek sportu Kielce, imprezy sportowe Kielce, kultura Kielce, sport Kielce, sale sportowe Kielce, ośrodek kultury Kielce, ośrodek sportu i rekreacji Kielce, biblioteka Kielce, zajęcia sportowe Kielce, boisko Kielce


Kategorie: Instytucje Rządowe i Urzędy » Instytucje Publiczne
Kultura i Sport » Pływalnie, Baseny
Kultura i Sport » Sport i Rekreacja


    Dane adresowe:
  • Żytnia 1
  • 25-018 Kielce
  • Świętokrzyskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.mosir.kielce.pl
  • E-mail: biuro@mosir.kielce.pl
  • Telefon: +48 (41) 344 92 39; +48 (41) 344 05 04
  • Fax: +48 (41) 344 03 75

Lokalizacja firmy na mapie: