Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach jest jednostką organizacyjną samorządu terytorialnego (gminy Kielce) w części finansowaną z budżetu miasta, której zadaniem jest organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych i oraz zarządzanie komunalnymi obiektami sportowo-rekreacyjnymi. MOSiR realizuje program imprez sportowo-rekreacyjnych. Poniżej przedstawiamy jego główne założenia.

Aktywne uczestnictwo dzieci i młodzieży szkolnej w imprezach sportowych organizowanych przez MOSiR, jest kontynuacją celów i zadań wynikających z programu szkolnego w zakresie wychowania fizycznego i zdrowotnego.

Naczelnym celem jest zwiększenie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży poprzez propagowanie zdrowotnego stylu życia, kreowanie potrzeb i aktywnych postaw wobec osobistej kultury fizycznej.

Kolejne nasze cele to: popularyzowanie i upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży,
przeciwdziałanie degradacji zdrowotnej i społecznej wśród dzieci i młodzieży poprzez kreowanie postaw pro zdrowotnych związanych ze sportowym trybem życia i przygotowaniem do uczestnictwa w sporcie w wieku dojrzałym,
promowanie różnych dyscyplin sportowo-rekreacyjnych,
rozwój zainteresowań, nawyków i umiejętności sportowych.

Źródło: http://www.mosir.kielce.pl/archiwum/index.php?mid=2
Słowa kluczowe: biblioteka Kielce, boisko Kielce, wypoczynek Kielce, rekreacja Kielce, stadion sportowy Kielce, hala sportowa Kielce, siłownia Kielce, ośrodek kultury Kielce, zajęcia sportowe Kielce, miejski ośrodek kultury Kielce, pływalnia Kielce, osir Kielce, sport Kielce, miejski ośrodek sportu Kielce, sport Kielce, zajęcia dla dzieci Kielce, ośrodek sportu i rekreacji Kielce, imprezy sportowe Kielce, ośrodek sportu Kielce, kultura Kielce, wydarzenia sportowe Kielce, zajęcia dla młodzieży Kielce, rekreacja Kielce, sale sportowe Kielce, basen Kielce, imprezy sportowe Kielce


Kategorie: Instytucje Rządowe i Urzędy » Instytucje Publiczne
Kultura i Sport » Pływalnie, Baseny
Kultura i Sport » Sport i Rekreacja


    Dane adresowe:
  • Żytnia 1
  • 25-018 Kielce
  • Świętokrzyskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.mosir.kielce.pl
  • E-mail: biuro@mosir.kielce.pl
  • Telefon: +48 (41) 344 92 39; +48 (41) 344 05 04
  • Fax: +48 (41) 344 03 75

Lokalizacja firmy na mapie: