Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu prowadzi działalność na bazie własnej i obcej związaną z organizacją: obozów sportowych, wycieczek, "zielonych szkół". Posiadamy warunki do organizacji obozów dla dyscyplin: lekkoatletyka, piłka ręczna, piłka nożna, piłka koszykowa, piłka siatkowa, rugby, sztuki walki (mata "tatami"), judo, zapasy, łucznictwo, tenis ziemny i inne.

Obiekty jakimi dysponujemy to: hala sportowo-widowiskowa, hala z salami specjalistycznymi, fitness club, sauna, stadion z pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim, wyposażony w bieżnię oraz obiekty L.A. z nawierzchnią syntetyczną "Conipur M", baza hotelowa (100 miejsc) i gastronomiczna (na 250 osób) z całodziennym wyżywieniem, przychodnia sportowo-rehabilitacyjna.

2 km od Ośrodka znajduje się Zalew Miejski o pow. 18,2 ha, w tym część rekreacyjna 11,5 ha z wypożyczalnią sprzętu pływającego i małą gastronomią oraz część osadnikowa o pow. 6,7 ha, oddana Polskiemu Związkowi Wędkarskiemu do hodowli i wędkowania.

Kryta Pływalnia, z basenem o wymiarach 25x16 m, oddalona jest od głównego kompleksu OSiR o ok. 2 km. Działają tam: dział rehabilitacji i odnowy biologicznej, solarium, sauna, sala fitness, jaskinia solna.

W sezonie zimowym XII - III na Rynku Wielkim w Zamościu funkcjonuje sztuczne lodowisko.

Udostępniamy naszą bazę na organizację turnusów rehabilitacyjnych i obozów dla osób niepełnosprawnych, gdyż nasze obiekty są kompleksowo przystosowane do ich obsługi. Posiadamy aktualny wpis do rejestru ośrodków uprawnionych do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych nr OD/06/0010/07.

Na życzenie przebywających u nas grup organizujemy wycieczki z przewodnikiem po Roztoczu i Zamościu (także dla osób niepełnosprawnych).

OSiR - Zamojski Ośrodek Informacji Turystycznej, mieszczący się przy Rynku Wielkim (starówka), udziela kompleksowej informacji turystycznej dotyczącej Zamościa i regionu oraz turystyki krajowej.

Źródło: http://www.osir.zamosc.pl/viewpage.php?page_id=2
Słowa kluczowe: Zamość, zamosc, hala Zamość, sport Zamość, turystyka Zamość, ośrodek sportu Zamość, osir Zamość, stadion Zamość, basen Zamość, obozy Zamość, pływalnia Zamość, plywalnia Zamość, zajęcia dla młodzieży Zamość, treningi Zamość, ośrodek sportu i rekreacji Zamość, wycieczki Zamość, zajęcia dla dzieci Zamość, ośrodek rekreacji Zamość, rekreacja Zamość, hala sportowa Zamość, fitness Zamość


Kategorie: Instytucje Rządowe i Urzędy » Instytucje Publiczne
Kultura i Sport » Sport i Rekreacja


    Dane adresowe:
  • Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość
  • Lubelskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.osir.zamosc.pl
  • E-mail: sekretariat@osir.zamosc.pl
  • Telefon: +48 (84) 677 54 66
  • Fax: +48 (84) 677 54 65

Lokalizacja firmy na mapie: