Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu prowadzi działalność na bazie własnej i obcej związaną z organizacją: obozów sportowych, wycieczek, "zielonych szkół". Posiadamy warunki do organizacji obozów dla dyscyplin: lekkoatletyka, piłka ręczna, piłka nożna, piłka koszykowa, piłka siatkowa, rugby, sztuki walki (mata "tatami"), judo, zapasy, łucznictwo, tenis ziemny i inne.

Obiekty jakimi dysponujemy to: hala sportowo-widowiskowa, hala z salami specjalistycznymi, fitness club, sauna, stadion z pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim, wyposażony w bieżnię oraz obiekty L.A. z nawierzchnią syntetyczną "Conipur M", baza hotelowa (100 miejsc) i gastronomiczna (na 250 osób) z całodziennym wyżywieniem, przychodnia sportowo-rehabilitacyjna.

2 km od Ośrodka znajduje się Zalew Miejski o pow. 18,2 ha, w tym część rekreacyjna 11,5 ha z wypożyczalnią sprzętu pływającego i małą gastronomią oraz część osadnikowa o pow. 6,7 ha, oddana Polskiemu Związkowi Wędkarskiemu do hodowli i wędkowania.

Kryta Pływalnia, z basenem o wymiarach 25x16 m, oddalona jest od głównego kompleksu OSiR o ok. 2 km. Działają tam: dział rehabilitacji i odnowy biologicznej, solarium, sauna, sala fitness, jaskinia solna.

W sezonie zimowym XII - III na Rynku Wielkim w Zamościu funkcjonuje sztuczne lodowisko.

Udostępniamy naszą bazę na organizację turnusów rehabilitacyjnych i obozów dla osób niepełnosprawnych, gdyż nasze obiekty są kompleksowo przystosowane do ich obsługi. Posiadamy aktualny wpis do rejestru ośrodków uprawnionych do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych nr OD/06/0010/07.

Na życzenie przebywających u nas grup organizujemy wycieczki z przewodnikiem po Roztoczu i Zamościu (także dla osób niepełnosprawnych).

OSiR - Zamojski Ośrodek Informacji Turystycznej, mieszczący się przy Rynku Wielkim (starówka), udziela kompleksowej informacji turystycznej dotyczącej Zamościa i regionu oraz turystyki krajowej.

Źródło: http://www.osir.zamosc.pl/viewpage.php?page_id=2
Słowa kluczowe: fitness Zamość, rekreacja Zamość, hala Zamość, osir Zamość, hala sportowa Zamość, ośrodek sportu i rekreacji Zamość, obozy Zamość, stadion Zamość, sport Zamość, pływalnia Zamość, turystyka Zamość, ośrodek rekreacji Zamość, wycieczki Zamość, treningi Zamość, plywalnia Zamość, zajęcia dla młodzieży Zamość, zamosc, Zamość, zajęcia dla dzieci Zamość, basen Zamość, ośrodek sportu Zamość


Kategorie: Instytucje Rządowe i Urzędy » Instytucje Publiczne
Kultura i Sport » Sport i Rekreacja


    Dane adresowe:
  • Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość
  • Lubelskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.osir.zamosc.pl
  • E-mail: sekretariat@osir.zamosc.pl
  • Telefon: +48 (84) 677 54 66
  • Fax: +48 (84) 677 54 65

Lokalizacja firmy na mapie: