Hotel Konradówka Karpacz SPA & Wellness - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Hotel Konradówka Karpacz SPA & Wellness
Hotel Konradówka Karpacz SPA & Wellness Historia

HOTEL KONRADÓWKA wellness & SPA położony jest w centrum Karpacza w bliskiej odległości do pieknych szlaków turystycznych. Przyjazna, domowa atmosfera panująca w hotelu oraz cisza i spokój tej części miasta sprzyjają relaksowi i sprawią, iż poczują Państwo pełen spokój i komfort.

W 1978 roku Pan Konrad i Pani Izabela ukończyli budowę Pensjonatu Konradówka. Obiekt miał wówczas 13 pokoi, dziesięć lat później pensjonat zmodernizowano na 11 pokoi, ale wyposażonych w łazienki.
W 1994 roku syn z żoną podjął się rozbudowy pensjonatu, do 49 pokoi z łazienkami. Żeby tego dokonać, musiał dobudować całe skrzydło hotelu, w którym mieści się również bar i część wypoczynkowa dla gości.

W 2001 roku obiekt przeszedł pomyślnie kategoryzację i jako Hotel Konradówka otrzymał trzy gwiazdki.

Konradówka w swojej historii gościła znamienitych gości, konsula Niemiec, premiera RP oraz zawodników Tour de Pologne, między innymi CCC MAT, MRÓZ, Legia Bazyliszek, a także w ostatnim roku członków zawodowych grup Discovery, Cofidis i T-Mobille, Miltam oraz Liquigas.

Źródło: http://konradowka.pl
Słowa kluczowe: spotkania biznesowe, sylwester w górach, pakiet dla zakochanych, konferencje, hotele z basenem, pakiet pobytowy, hotel z basenem, odpoczynek w górach, ferie z dziećmi, hotele karkonosze, sylwester spa, wolne pokoje, hotel ze spa, hotel w górach, wakacje karpacz, hotel, hotele karpacz, wolne pokoje w górach, nocleg karpacz, hotele przy stoku, wakacje w górach, hotele, sala restauracyjna, weekend we dwoje, wakacje z dziećmi, ferie, hotel przy stoku, romantyczny pobyt we dwoje, nocleg, hotel karpacz, nocleg w górach, weekend spa, pakiet dla rodzin z dziećmi, majówka w górach, hotel karkonosze, wakacje spa, hotele w górach, noclegi karpacz, majówka karpacz, odpoczynek z zabiegami spa, ferie zimowe, odpoczynek w spa, noclegi, wypoczynek w karkonoszach, podróż poślubna, romantyczny pobyt w górach, wakacje dla rodzin z dziećmi, hotel z restauracją, romantyczny weekend, romantyczny pobyt, pakiet spa w górach, hotele ze spa, hotele z restauracją, długi weekend w karpaczu, noclegi w górach


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Hotele
Turystyka i Rekreacja » Pensjonaty, Ośrodki Wypoczynkowe
Turystyka i Rekreacja » Obiekty Turystyczne
Turystyka i Rekreacja » Noclegi


    Dane adresowe:
  • Nad Łomnicą 20c
  • 58-540 Karpacz
  • Dolnośląskie
  • Dane kontaktowe:
  • konradowka.pl
  • E-mail: hotel.konradow@pro.onet.pl
  • Telefon: +48 (75) 761-81-73
  • Fax: +48 (75) 761-85-97

Lokalizacja firmy na mapie: