Hotel Konradówka Karpacz SPA & Wellness - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Hotel Konradówka Karpacz SPA & Wellness
Hotel Konradówka Karpacz SPA & Wellness Historia

HOTEL KONRADÓWKA wellness & SPA położony jest w centrum Karpacza w bliskiej odległości do pieknych szlaków turystycznych. Przyjazna, domowa atmosfera panująca w hotelu oraz cisza i spokój tej części miasta sprzyjają relaksowi i sprawią, iż poczują Państwo pełen spokój i komfort.

W 1978 roku Pan Konrad i Pani Izabela ukończyli budowę Pensjonatu Konradówka. Obiekt miał wówczas 13 pokoi, dziesięć lat później pensjonat zmodernizowano na 11 pokoi, ale wyposażonych w łazienki.
W 1994 roku syn z żoną podjął się rozbudowy pensjonatu, do 49 pokoi z łazienkami. Żeby tego dokonać, musiał dobudować całe skrzydło hotelu, w którym mieści się również bar i część wypoczynkowa dla gości.

W 2001 roku obiekt przeszedł pomyślnie kategoryzację i jako Hotel Konradówka otrzymał trzy gwiazdki.

Konradówka w swojej historii gościła znamienitych gości, konsula Niemiec, premiera RP oraz zawodników Tour de Pologne, między innymi CCC MAT, MRÓZ, Legia Bazyliszek, a także w ostatnim roku członków zawodowych grup Discovery, Cofidis i T-Mobille, Miltam oraz Liquigas.

Źródło: http://konradowka.pl
Słowa kluczowe: wakacje z dziećmi, hotele z basenem, hotel z restauracją, weekend we dwoje, wolne pokoje w górach, wakacje w górach, weekend spa, sylwester w górach, wakacje spa, nocleg, konferencje, nocleg karpacz, hotele z restauracją, hotel karpacz, noclegi, hotele karpacz, majówka karpacz, sala restauracyjna, nocleg w górach, noclegi karpacz, hotel karkonosze, hotele w górach, hotele karkonosze, romantyczny pobyt we dwoje, pakiet dla zakochanych, romantyczny pobyt w górach, pakiet spa w górach, noclegi w górach, romantyczny weekend, hotel ze spa, hotel, hotele, wakacje dla rodzin z dziećmi, hotel w górach, odpoczynek w górach, pakiet pobytowy, długi weekend w karpaczu, hotel przy stoku, hotele przy stoku, hotel z basenem, odpoczynek w spa, sylwester spa, spotkania biznesowe, wypoczynek w karkonoszach, majówka w górach, odpoczynek z zabiegami spa, ferie z dziećmi, podróż poślubna, romantyczny pobyt, ferie zimowe, pakiet dla rodzin z dziećmi, wakacje karpacz, hotele ze spa, wolne pokoje, ferie


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Hotele
Turystyka i Rekreacja » Pensjonaty, Ośrodki Wypoczynkowe
Turystyka i Rekreacja » Obiekty Turystyczne
Turystyka i Rekreacja » Noclegi


    Dane adresowe:
  • Nad Łomnicą 20c
  • 58-540 Karpacz
  • Dolnośląskie
  • Dane kontaktowe:
  • konradowka.pl
  • E-mail: hotel.konradow@pro.onet.pl
  • Telefon: +48 (75) 761-81-73
  • Fax: +48 (75) 761-85-97

Lokalizacja firmy na mapie: