Hotel Pałac Łomnica - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Hotel Pałac Łomnica
Hotel Pałac Łomnica O firmie:

W Pałacu Łomnica znajdziesz coś, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach: prawdziwą śląską posiadłość z dwoma pałacami Dużym Pałacem i Małym Pałacem, otoczonymi romantycznym parkiem w stylu angielskim oraz Folwark tętniący życiem.

W kameralnym, rodzinnie prowadzonym hotelu w Małym Pałacu znajduje się 12 pokoi oraz 5 rodzinnych apartamentów. Urządzony z sercem w duchu minionych epok zachęca do relaksu i wypoczynku.

W przytulnej restauracji, na słonecznym tarasie lub przy kominku możecie Państwo spróbować naszej dobrej kuchni z śląskimi i polskimi smakami. O waszą wygodę zadba profesjonalny, dyskretny i życzliwy personel. Czy można lepiej rozpocząć dzień od wiejskiego śniadania w niepowtarzalnej atmosferze historycznych wnętrz z widokiem na przepływającą przez park rzekę Bóbr?

Okolice Łomnicy proponują nieograniczone możliwości spędzenia wolnego czasu. Tu znajdziesz coś tylko dla siebie pięknego i wartościowego. Wyciszenie i odpoczynek w tak wyjątkowym miejscu.

Na łomnickim folwarku, z restauracją "Stara Stajnia" oraz Stajnia z koniami, Obora z baranami i świnkami, każdy znajdzie coś dla siebie, interesującą wystawę w zabytkowym spichlerzu, pamiątki z regionu w sklepie folwarcznym, kuźnię i piekarnię.

Naszym partnerem, w przypadku gdy nie znajdą Państwo wolnych miejsc noclegowych u nas jest Dom Gościnny Villa Nova - malowniczo położony na trasie Jelenia Góra - Karpacz z niepowtarzalną domową atmosferą i wyborną kuchnią.

źródło: http://www.palac-lomnica.pl/
Słowa kluczowe: folwark lomnica, imprezy okolicznościowe, winterurlaub in polen, hirschberger tal, hotele, restauracje jelenia góra, restauracje wesela, Karpacz, zjazdy firmowe, hotele dolnośląskie, organizacja wesel, nocleg, schlosshotel in polen, sale weselne dolnośląskie, hotel rodzinny, konferencje szkolenia, sale konferencyjne, polecane hotele dolnośląskie, szkolenia, noclegi, polecane hotele Karpacz, winterferien in polen, komunia, hotel, pałac, hotele karpacz, sale weselne jelenia góra, romantyczne hotele, polecane hotele, hotele w górach, riesengebirge, atrakcyjne hotele, restauracja, polecane hotele jelenia góra, urlaub in polen, komunie, karkonosze, sale weselne, romantyczne walentynki, Sala weselna, Sala konferencyjna, przyjęcia weselne, restauracje Karpacz, hotels in poland, restauracje, schlesien, pałace, szkolenia firmowe


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Noclegi
Turystyka i Rekreacja » Rozrywka
Turystyka i Rekreacja » Restauracje
Turystyka i Rekreacja » Turystyka, Hotelarstwo
Turystyka i Rekreacja » Hotele


    Dane adresowe:
  • ul. Karpnicka 3, Łomnica
  • 58-508 Jelenia Góra
  • Dolnośląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.palac-lomnica.pl
  • E-mail: hotel@palac-lomnica.pl
  • Telefon: +48 75 71 30 460
  • Fax: +48 75 71 30 533

Lokalizacja firmy na mapie: