Hotel Pałac Łomnica - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Hotel Pałac Łomnica
Hotel Pałac Łomnica O firmie:

W Pałacu Łomnica znajdziesz coś, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach: prawdziwą śląską posiadłość z dwoma pałacami Dużym Pałacem i Małym Pałacem, otoczonymi romantycznym parkiem w stylu angielskim oraz Folwark tętniący życiem.

W kameralnym, rodzinnie prowadzonym hotelu w Małym Pałacu znajduje się 12 pokoi oraz 5 rodzinnych apartamentów. Urządzony z sercem w duchu minionych epok zachęca do relaksu i wypoczynku.

W przytulnej restauracji, na słonecznym tarasie lub przy kominku możecie Państwo spróbować naszej dobrej kuchni z śląskimi i polskimi smakami. O waszą wygodę zadba profesjonalny, dyskretny i życzliwy personel. Czy można lepiej rozpocząć dzień od wiejskiego śniadania w niepowtarzalnej atmosferze historycznych wnętrz z widokiem na przepływającą przez park rzekę Bóbr?

Okolice Łomnicy proponują nieograniczone możliwości spędzenia wolnego czasu. Tu znajdziesz coś tylko dla siebie pięknego i wartościowego. Wyciszenie i odpoczynek w tak wyjątkowym miejscu.

Na łomnickim folwarku, z restauracją "Stara Stajnia" oraz Stajnia z koniami, Obora z baranami i świnkami, każdy znajdzie coś dla siebie, interesującą wystawę w zabytkowym spichlerzu, pamiątki z regionu w sklepie folwarcznym, kuźnię i piekarnię.

Naszym partnerem, w przypadku gdy nie znajdą Państwo wolnych miejsc noclegowych u nas jest Dom Gościnny Villa Nova - malowniczo położony na trasie Jelenia Góra - Karpacz z niepowtarzalną domową atmosferą i wyborną kuchnią.

źródło: http://www.palac-lomnica.pl/
Słowa kluczowe: konferencje szkolenia, pałac, hotel rodzinny, schlosshotel in polen, organizacja wesel, hirschberger tal, imprezy okolicznościowe, hotel, zjazdy firmowe, Karpacz, restauracje Karpacz, urlaub in polen, sale weselne dolnośląskie, atrakcyjne hotele, noclegi, polecane hotele Karpacz, przyjęcia weselne, schlesien, restauracje, restauracja, komunie, restauracje jelenia góra, riesengebirge, polecane hotele dolnośląskie, polecane hotele jelenia góra, komunia, sale weselne, Sala konferencyjna, pałace, hotels in poland, romantyczne hotele, sale weselne jelenia góra, winterferien in polen, restauracje wesela, hotele dolnośląskie, nocleg, romantyczne walentynki, karkonosze, sale konferencyjne, hotele karpacz, folwark lomnica, szkolenia, polecane hotele, Sala weselna, hotele, szkolenia firmowe, hotele w górach, winterurlaub in polen


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Noclegi
Turystyka i Rekreacja » Rozrywka
Turystyka i Rekreacja » Restauracje
Turystyka i Rekreacja » Turystyka, Hotelarstwo
Turystyka i Rekreacja » Hotele


    Dane adresowe:
  • ul. Karpnicka 3, Łomnica
  • 58-508 Jelenia Góra
  • Dolnośląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.palac-lomnica.pl
  • E-mail: hotel@palac-lomnica.pl
  • Telefon: +48 75 71 30 460
  • Fax: +48 75 71 30 533

Lokalizacja firmy na mapie: