EXTREME Sp. z o.o. Kraków - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

EXTREME Sp. z o.o. Kraków
EXTREME Sp. z o.o. Kraków EXTREME Sp. z o.o.

O firmie:

Firma Extreme Sp. z o.o. to producent miedziano – aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania znanych na rynku pod nazwą CONVECTOR.

Produkowane przez nas grzejniki Convector obecne są na polskim rynku od 25 lat.

Od 2004 roku kiedy to nasza spółka przejęła majątek i technologię od firmy Convector S.A. unowocześniamy, rozwijamy i poszerzamy ofertę grzejników Convector aby sprostać wymaganiom różnego typu klientów. Począwszy od właścicieli domków jednorodzinnych, przez pensjonaty, hotele po duże inwestycje biurowe. Staramy się aby grzejniki Convector łączyły w sobie wysoką jakość, estetykę wykonania i korzystną cenę.

Siedziba firmy Extreme Sp. z o.o. znajduje się na obrzeżach Krakowa, tu również znajduje się nasz zakład produkcyjny, w którym produkowany jest pełen asortyment oferowanych grzejników.

Zastosowanie grzejników Convector zapewnia domownikom wyjątkowy komfort i korzystny dla zdrowia mikroklimat. Rozległa powierzchnia wymiany ciepła naszych grzejników pozwala na uzyskanie wysokich mocy grzewczych przy niskiej temperaturze dotykowej a znikomy udział promieniowania sprawia, iż użytkownik nie odczuwa w pobliżu grzejnika nieprzyjemnego uczucia gorąca.

Dodatkowo grzejniki mogą być wyposażone w nawilżacze powietrza.

Zalety konwekcji:
Zjawisko konwekcji pozwala na uzyskanie, korzystnego dla człowieka, obiegu powietrza i równomiernego rozkładu temperatury, co ma szczególne znaczenie w pomieszczeniach, w których przebywa się przez dłuższy czas w bezruchu, takich jak: sypialnia, salon, sala telewizyjna.

źródło: http://convector.pl/
Słowa kluczowe: ogrzewanie podłogowe, grzejniki convector, grzejniki konwektorowe, centralne ogrzewanie, grzejnik wodno-elektyczny, systemy grzewcze, ogrzewanie kanałowe, grzejniki miedziano aluminiowe, grzejniki wodno-elektryczne, EXTREME Sp z oo Kraków: grzejniki konwekcyjne, grzejnik wodny, co, grzejniki elektyczne, grzejniki konwekcyjne, ogrzewanie konwekcyjne, technika grzewcza, grzejnik elektyczny, Prestige, Convector


Kategorie: Producenci i Hurtownie » Hurtownie Wielobranżowe
Budownictwo » Ogrzewanie


OFERTA:

- GRZEJNIKI WODNE TYPU GP-GC

- GRZEJNIKI WODNE PREMIUM

- GRZEJNIKI WODNE PRESTIGE

- GRZEJNIKI WODNO-ELEKTRYCZNE

- GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE GE

- WK- OGRZEWANIE KANAŁOWE

ZAPRASZAMY!!!

    Dane adresowe:
  • ul. Kantorowicka 400
  • 31-763 Kraków
  • Małopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • convector.pl
  • E-mail: handel@convector.pl
  • Telefon: +48 (12) 645 10 06, +48 (12) 645 10 08
  • Fax: +48 (12) 645 10 06, +48 (12) 645 10 08 wew.110

Lokalizacja firmy na mapie: