PHUT Agora Henryk Wojsławski - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

PHUT Agora Henryk Wojsławski
PHUT Agora Henryk Wojsławski Nasza firma działa na Polskim rynku nieruchomości od 1997r. Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam profesjonalnie realizować powierzone przez Państwa zadania. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji od strony formalno prawnej. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom.

Biuro specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości w kupnie i sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości przemysłowych, usługowych, handlowych jak również gruntów pod małe i duże inwestycje na terenie województwa Pomorskiego jak i na terenie całej Polski. Oferujemy również bogatą ofertę domów i mieszkań na terenie Gdańska i okolic.

Agora nieruchomości ma za sobą znaczące sukcesy na rynku nieruchomości indywidualnych i komercyjnych poparte doświadczeniem zdobytym przy współpracy z wieloma zarówno lokalnymi jak i ogólnopolskimi firmami.Posiadamy również ofertę gotowych projekty domów tanich w budowie i energooszczędnych w eksploatacji. Ponadto oferujemy usługi w zakresie geodezyjnym, projektowania, uzbrojenia oraz kompleksową usługę od projektów do zezwolenia na budowę włącznie z nadzorem wykonawczym. Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi w zakresie projektów i aranżacji wnętrz.

Usługi:
*usługi doradcze w sektorze nieruchomości przemysłowych: magazyny, hale, obiekty,

*usługi doradcze w sektorze powierzchni handlowo / usługowych: lokale, centra handlowe, negocjacje umów najmu, dobór optymalnego najemcy

*reprezentacja najemcy na rynku biurowym: negocjacje umów, zmiana lokalizacji

*sprzedaż i kupno nieruchomości indywidualnych

*doradztwo inwestycyjne w procesie kupna/ sprzedaży nieruchomości komercyjnych,

*pośrednictwo w kupnie/sprzedaży gruntów,

*badania rynku

*usługi kredytowe w banku lub domu kredytowym: kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne

Zapewniamy:
*pełen marketing oferty,

*bezpieczeństwo transakcji,

*osobiste sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości,

*dyskrecję.

Źródło: http://agorahw.pl/onas.php
Słowa kluczowe: obrót nieruchomości pomorskie, Henryk Wojsławski, nieruchomości pomorskie, wynajem nieruchomości Gdańsk, pomieszczenia do wynajęcia Gdańsk, pośrednictwo nieruchomości pomorskie, sprzedaż nieruchomości pomorskie, sprzedaż mieszkań Gdańsk, obrót nieruchomości Gdańsk, agora Gdańsk, mieszkania Gdańsk, wynajem nieruchomości pomorskie, biura do wynajęcia Gdańsk, nieruchomosci Gdańsk, sprzedaż nieruchomości Gdańsk, agorahw, mieszkanie Gdańsk, sprzedaż nieruchomości Gdańsk, kupno mieszkań Gdańsk, Gdańsk, pośrednictwo nieruchomości Gdańsk, biuro nieruchomości Gdańsk, kupno nieruchomości pomorskie, obrót nieruchomości pomorskie, pomorskie, kupno nieruchomości Gdańsk, agorahw.pl, nieruchomości, Agora nieruchomości


Kategorie: Nieruchomości » Biura Nieruchomości
Nieruchomości » Sprzedaż
Nieruchomości » Wynajem
Nieruchomości » Administracja i Zarządzenie
Nieruchomości » Wycena nieruchomości


    Dane adresowe:
  • Chmielna 26
  • 80-748 Gdańsk
  • Pomorskie
  • Dane kontaktowe:
  • agorahw.pl
  • E-mail: biuro@agorahw.pl
  • Telefon: +48 (58) 768 58 13
  • Fax: +48 (58) 768 58 24

Lokalizacja firmy na mapie: