Hotel "Wolne Miasto" - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Hotel "Wolne Miasto"
Hotel "Wolne Miasto" Hotel Wolne Miasto – stylowy hotel zaprasza

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Wolne Miasto *** urokliwie zlokalizowanego w samym sercu Gdańskiej Starówki, w odległości jedynych 400 metrów od Dworca Głównego PKP.

Zgodnie z opinią naszych Gości Hotel Wolne Miasto to niepowtarzalne połączenie stylowych wnętrz z ich wysoką funkcjonalnością i nowoczesnością. To również wyjątkowe miejsce do spędzenia pobytu zarówno o charakterze turystycznym jak i biznesowym.

Hotel Wolne Miasto umiejscowiony został w pieczołowicie odrestaurowanych gdańskich kamieniczkach. W recepcji Hotelu witają naszych Gości repliki renesansowych mebli gdańskich, a korytarze i pokoje hotelowe zdobią stare fotografie miasta, pochodzące z prywatnych zbiorów naszych przodków. Chcąc podkreślić stylowy charakter naszego obiektu nadaliśmy pokojom nazwy ulic i zabytków prastarego grodu.
Do dyspozycji Gości oddajemy 62 komfortowo wyposażone pokoje, w tym również pokoje o podwyższonym standardzie typu Lux i Junior. W pokojach oferujemy poza wyszukanym umeblowaniem możliwość skorzystania z telewizji, telefonu oraz sejfu, a także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Cechą wyróżniającą nasze pokoje oprócz wysokiej jakości wyposażenia jest czystość i dbałość o wygląd.

Hotel Wolne Miasto posiada dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne, z których większa umożliwia realizację imprez biznesowych dla 70 osób w ustawieniu kinowym. Zaletą naszych konferencji jest między innymi smak wyjątkowej kawy i opieka uśmiechniętego personelu.

Hotel Wolne Miasto zaprasza również do hotelowej restauracji, specjalizującej się w daniach typowych dla Kuchni Polskiej. W ofercie Hotelu znajduje się dodatkowo restauracja teksańsko-meksykańska Pueblo. Nasz stylowy Lobby-bar serwuje wyśmienitą kawę oraz wyszukane gatunki herbat. Nie zapominamy również o Gościach poszukujących odrobiny relaksu, dla których w naszej ofercie uwzględniliśmy usługi masażu.

W Hotelu Wolne Miasto każdy pobyt jest wyjątkowy. Troszczy się o to grzeczny personel, który zawsze gotowy jest do obsługi Gości na najwyższym poziomie.

Źródło: http://www.hotelwm.pl/hotele-gdansk,178,1,1.html
Słowa kluczowe: spotkania biznesowe, hotele w centrum Gdańska, pokoje hotelowe dla osób niepełnosprawnych, noclegi Gdańsk, sala konferencyjna Gdańsk, hotel Gdańsk, hotele Gdańsk, restauracje Gdańsk, hotel województwo pomorskie, imprezy okolicznościowe Gdańsk


Kategorie: Biuro » Organizacja Imprez, Bankietów, Konferencji
Turystyka i Rekreacja » Noclegi
Turystyka i Rekreacja » Restauracje
Turystyka i Rekreacja » Hotele


    Dane adresowe:
  • św. Ducha 2
  • 80-834 Gdańsk
  • Pomorskie
  • Dane kontaktowe:
  • hotelwm.pl
  • E-mail: rezerwacja@hotelwm.pl
  • Telefon: +48 (58) 305 22 55
  • Fax: +48 (58) 322 24 47

Lokalizacja firmy na mapie: