DAMA Dariusz Mindykowski Chojnice - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

DAMA Dariusz Mindykowski Chojnice
DAMA Dariusz Mindykowski Chojnice PPUH "DAMA" Dariusz Mindykowski

O firmie:

Firma DAMA z Chojnic funkcjonuje od 1993 roku. Od początku swojej działalności byliśmy nastawieni na rozwój w dziedzinie produkcji osłon okiennych. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem żaluzji, rolet i moskitier. Nasze starania w połączeniu z oczekiwaniami rynku i klientów, pozwoliły na zbudowanie szerokiej gamy oferowanych produktów. Obecnie nasze wyroby wykonywane są na zmodernizowanej hali, z nowoczesną linią produkcyjną. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zawarte w tym serwisie pozwolą Państwu wyposażyć wnętrza mieszkań, domów, biur w optymalne rozwiązania zaciemnienia oraz stworzą oczekiwany klimat.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz używane do produkcji surowce, pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, które dzięki sprawnej dystrybucji, dostępne są w wielu punktach na terenie kraju. Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno osoby prywatne, instytucje jak i odbiorcy hurtowi.

Nasze atuty to przyjazne nastawienie do klienta i elastyczne podejście do rynku, bogata oferta, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny.

Podstawą naszej firmy są ludzie – ich zaangażowanie, doświadczenie i umiejętności. Wysoka jakość produktów, fachowa obsługa oraz doradztwo w wyborze przysłon okiennych, traktowanie każdego zamówienia indywidualnie – to podstawa, aby zadowolić naszych klientów. Dzięki temu cieszymy się Państwa zaufaniem. Dlatego też, wystarczy jeden telefon lub e-mail, a nasz konsultant odwiedzi Państwa, przedstawi ofertę i doradzi.


źródło: http://www.dama.chojnice.pl/
Słowa kluczowe: DAMA Dariusz Mindykowski Chojnice: rolety Chojnice, plisy Chojnice, żaluzje drewniane Chojnice, moskitiery Chojnice, markizy Chojnice, maty Chojnice, rolrty wewnętrzne Chojnice, rolety tkaninowe Chojnice, rolety zewnętrzne Chojnice, roletki Chojnice, żaluzje Chojnice, rolety bambusowe Chojnice


Kategorie: Dom i Ogród » Rolety
Dom i Ogród » Okna i Drzwi 
Dom i Ogród » Żaluzje, Markizy, Moskitiery


PPUH "DAMA" Dariusz Mindykowski

OFERTA:

Nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo, pomiar, wykonanie, dostawę i montaż wewnętrznych i zewnętrznych systemów osłonowych. Naszym klientom udzielamy wszelkich informacji, wskazówek oraz pomocy w wyborze właściwego rozwiązania.

Posiadamy duże doświadczenie w branży przysłon okiennych i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się zapewnić jak najlepszą jakość za rozsądną cenę. Naczelnym celem jaki sobie stawiamy jest nowatorswo rozwiązań, dbałość o jakość i dalsze wzbogacenia oferty o nowe atrakcyjne produkty.

Z roku na rok nawiązaliśmy coraz więcej kontaktów handlowych, by umożliwić Państwu dostęp do jak najlepszych wyrobów i zapoznać Państwa z wszelkimi innowacjami w branży. Współpracujemy z takimi firmami jak BESTA, BAMAR-POL, SELT, ALUKON, BECLEVER, SUKCES, SIMU, SELVE. Staraliśmy się stworzyć ofertę, która umożliwi naszym klientom dokonanie w jednym miejscu wyboru i zakupu produktów wszelkiego rodzaju. Służymy profesjonalnym doradztwem, precyzyjnymi wycenami, dokładnymi pomiarami. Naszą dewizą stało się wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom klientów, dlatego stworzyliśmy ofertę produktów obejmującą szeroki wybór systemów, wzorów i rozmiarów. Tradycyjne wyroby zyskały nowe możliwości sterowania i niezliczoną ilość surowców, z których są wykonane. Nie są również dzisiaj ograniczeniem kształty lub położenie okna. Oferujemy Państwu produkty praktyczne w dowolnych kształtach. Doskonałym przykładem są plisy. Zasłony te można montować nie tylko na okna prostokątne, ale i trójkątne i trapezowe. Rolety tekstylne również zyskują nowe światło. Oprócz wciąż nowych tkanin nadążających za trendem mody, staramy się by były wciąż bardziej niezawodne, a osłony i prowadnice pasowały do okien i elewacji. Bazujemy na rozwiązaniach, które umożliwiają z podstawowego zestawu komponentów tworzyć różne typy i rodzaje roletek.

Posiadamy w ofercie wiele różnych produktów, spośród których każdy klient wybierze najbardziej odpowiedni dla swoich potrzeb. Udzielamy firmowej gwarancji na sprzedawane towary i usługi. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

źródło: http://www.dama.chojnice.pl/

    Dane adresowe:
  • ul. Ustronna 8
  • 89-620 Chojnice
  • Pomorskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.dama.chojnice.pl
  • E-mail: dama@chojnice.pl
  • Telefon: +48 (52) 397 58 38 +48 694 439 729
  • Fax: +48 (52) 397 92 07

Lokalizacja firmy na mapie: