DAMA Dariusz Mindykowski Chojnice - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

DAMA Dariusz Mindykowski Chojnice
DAMA Dariusz Mindykowski Chojnice PPUH "DAMA" Dariusz Mindykowski

O firmie:

Firma DAMA z Chojnic funkcjonuje od 1993 roku. Od początku swojej działalności byliśmy nastawieni na rozwój w dziedzinie produkcji osłon okiennych. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem żaluzji, rolet i moskitier. Nasze starania w połączeniu z oczekiwaniami rynku i klientów, pozwoliły na zbudowanie szerokiej gamy oferowanych produktów. Obecnie nasze wyroby wykonywane są na zmodernizowanej hali, z nowoczesną linią produkcyjną. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zawarte w tym serwisie pozwolą Państwu wyposażyć wnętrza mieszkań, domów, biur w optymalne rozwiązania zaciemnienia oraz stworzą oczekiwany klimat.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz używane do produkcji surowce, pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, które dzięki sprawnej dystrybucji, dostępne są w wielu punktach na terenie kraju. Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno osoby prywatne, instytucje jak i odbiorcy hurtowi.

Nasze atuty to przyjazne nastawienie do klienta i elastyczne podejście do rynku, bogata oferta, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny.

Podstawą naszej firmy są ludzie – ich zaangażowanie, doświadczenie i umiejętności. Wysoka jakość produktów, fachowa obsługa oraz doradztwo w wyborze przysłon okiennych, traktowanie każdego zamówienia indywidualnie – to podstawa, aby zadowolić naszych klientów. Dzięki temu cieszymy się Państwa zaufaniem. Dlatego też, wystarczy jeden telefon lub e-mail, a nasz konsultant odwiedzi Państwa, przedstawi ofertę i doradzi.


źródło: http://www.dama.chojnice.pl/
Słowa kluczowe: roletki Chojnice, rolety zewnętrzne Chojnice, moskitiery Chojnice, markizy Chojnice, rolety tkaninowe Chojnice, żaluzje drewniane Chojnice, żaluzje Chojnice, rolrty wewnętrzne Chojnice, rolety bambusowe Chojnice, plisy Chojnice, maty Chojnice, DAMA Dariusz Mindykowski Chojnice: rolety Chojnice


Kategorie: Dom i Ogród » Rolety
Dom i Ogród » Okna i Drzwi 
Dom i Ogród » Żaluzje, Markizy, Moskitiery


PPUH "DAMA" Dariusz Mindykowski

OFERTA:

Nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo, pomiar, wykonanie, dostawę i montaż wewnętrznych i zewnętrznych systemów osłonowych. Naszym klientom udzielamy wszelkich informacji, wskazówek oraz pomocy w wyborze właściwego rozwiązania.

Posiadamy duże doświadczenie w branży przysłon okiennych i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się zapewnić jak najlepszą jakość za rozsądną cenę. Naczelnym celem jaki sobie stawiamy jest nowatorswo rozwiązań, dbałość o jakość i dalsze wzbogacenia oferty o nowe atrakcyjne produkty.

Z roku na rok nawiązaliśmy coraz więcej kontaktów handlowych, by umożliwić Państwu dostęp do jak najlepszych wyrobów i zapoznać Państwa z wszelkimi innowacjami w branży. Współpracujemy z takimi firmami jak BESTA, BAMAR-POL, SELT, ALUKON, BECLEVER, SUKCES, SIMU, SELVE. Staraliśmy się stworzyć ofertę, która umożliwi naszym klientom dokonanie w jednym miejscu wyboru i zakupu produktów wszelkiego rodzaju. Służymy profesjonalnym doradztwem, precyzyjnymi wycenami, dokładnymi pomiarami. Naszą dewizą stało się wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom klientów, dlatego stworzyliśmy ofertę produktów obejmującą szeroki wybór systemów, wzorów i rozmiarów. Tradycyjne wyroby zyskały nowe możliwości sterowania i niezliczoną ilość surowców, z których są wykonane. Nie są również dzisiaj ograniczeniem kształty lub położenie okna. Oferujemy Państwu produkty praktyczne w dowolnych kształtach. Doskonałym przykładem są plisy. Zasłony te można montować nie tylko na okna prostokątne, ale i trójkątne i trapezowe. Rolety tekstylne również zyskują nowe światło. Oprócz wciąż nowych tkanin nadążających za trendem mody, staramy się by były wciąż bardziej niezawodne, a osłony i prowadnice pasowały do okien i elewacji. Bazujemy na rozwiązaniach, które umożliwiają z podstawowego zestawu komponentów tworzyć różne typy i rodzaje roletek.

Posiadamy w ofercie wiele różnych produktów, spośród których każdy klient wybierze najbardziej odpowiedni dla swoich potrzeb. Udzielamy firmowej gwarancji na sprzedawane towary i usługi. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

źródło: http://www.dama.chojnice.pl/

    Dane adresowe:
  • ul. Ustronna 8
  • 89-620 Chojnice
  • Pomorskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.dama.chojnice.pl
  • E-mail: dama@chojnice.pl
  • Telefon: +48 (52) 397 58 38 +48 694 439 729
  • Fax: +48 (52) 397 92 07

Lokalizacja firmy na mapie: