ANIA Sp. z o.o. - Dystrybucja środków czystości i kosmetyków - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

ANIA Sp. z o.o. - Dystrybucja środków czystości i kosmetyków
ANIA Sp. z o.o. - Dystrybucja środków czystości i kosmetyków O nas:

Działamy na rynku Podkarpacia od 1991r. i od początku działalności naszym celem była sprawna dystrybucja środków czystości oraz kosmetyków - dostarczanie ich do naszych klientów, nawiązywanie stałej i długofalowej współpracy z odbiorcami i dostawcami. Kierunek ten zaowocował dzisiaj wieloma umowami handlowymi z czołowymi producentami branży środków czystości i kosmetyków. Stanowi to dla nas wielkie wyróżnienie i zachęca do coraz większych wysiłków w zapewnieniu jak najlepszej obsługi naszym odbiorcom.
Pracujemy na terenie Podkarpacia w systemie przedsprzedaży dzięki przedstawicielom handlowym, którzy cyklicznie odwiedzają klientów prezentując naszą bogatą ofertę handlową. Podnoszenie standardów pracy naszym pracownikom, doskonalenie ich umiejętności stanowi jeden z priorytetów naszej działalności. Wierzymy, że przenosi się to na dynamikę rozwoju i zadowolenie firm z nami współpracujących. Chcemy, żeby informacje zawarte na tej stronie pozwoliły Państwu lepiej zapoznać się z naszą firmą i działalnością, jaką rozwijamy od kilkunastu lat.

Oferta:

-Chemia gospodarcza

-Kosmetyki

-Produkty Grupy Południe
Słowa kluczowe: PUR, proszek do prania, IXI, VANISH, ARIEL, LENOR, CLIN, REX, Rzeszów, BUWI, FAIRY, SILAN, PHARMA CF, HURTOWANIA ANIA, GARNIER, KOSMETYKI LOREAL, LOREAL, LUCEK, KOSMETYKI GARNIER, BREF, AIR, , LUDWIK, sprzedaż chemia gospodarcza, płyny do naczyń, produkty grupy południe, DOSIA, PERSIL, chemia, LUKSJA, PERŁA, MARIZA, chemia gospodarcza, DOMESTOS, BONUX, PRONTO, HURTOWNIA ANIA RZESZÓW, ACE, SIDOLUX, proszki do prania, tabletki do zmywarek, RAID, CIF, kosmetyki, sprzedaż kosmetyki, VIZIR, kret, SOMAT, DATO, płyn SIDOLUX, ANIA Sp. z o.o.


Kategorie: Producenci i Hurtownie » Artykuły Kosmetyczne
Zdrowie i Uroda » Kosmetyczne Artykuły
Producenci i Hurtownie » Chemia Gospodarcza


    Dane adresowe:
  • Dojazd Staroniwa 13
  • 35-011 Rzeszów
  • Podkarpackie
  • Dane kontaktowe:
  • hurtania.pl
  • E-mail: hurtania@hurtania.pl
  • Telefon: +48 (17) 852 66 73
  • Fax: +48 (17) 852 66 97

Lokalizacja firmy na mapie: