ANIA Sp. z o.o. - Dystrybucja środków czystości i kosmetyków - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

ANIA Sp. z o.o. - Dystrybucja środków czystości i kosmetyków
ANIA Sp. z o.o. - Dystrybucja środków czystości i kosmetyków O nas:

Działamy na rynku Podkarpacia od 1991r. i od początku działalności naszym celem była sprawna dystrybucja środków czystości oraz kosmetyków - dostarczanie ich do naszych klientów, nawiązywanie stałej i długofalowej współpracy z odbiorcami i dostawcami. Kierunek ten zaowocował dzisiaj wieloma umowami handlowymi z czołowymi producentami branży środków czystości i kosmetyków. Stanowi to dla nas wielkie wyróżnienie i zachęca do coraz większych wysiłków w zapewnieniu jak najlepszej obsługi naszym odbiorcom.
Pracujemy na terenie Podkarpacia w systemie przedsprzedaży dzięki przedstawicielom handlowym, którzy cyklicznie odwiedzają klientów prezentując naszą bogatą ofertę handlową. Podnoszenie standardów pracy naszym pracownikom, doskonalenie ich umiejętności stanowi jeden z priorytetów naszej działalności. Wierzymy, że przenosi się to na dynamikę rozwoju i zadowolenie firm z nami współpracujących. Chcemy, żeby informacje zawarte na tej stronie pozwoliły Państwu lepiej zapoznać się z naszą firmą i działalnością, jaką rozwijamy od kilkunastu lat.

Oferta:

-Chemia gospodarcza

-Kosmetyki

-Produkty Grupy Południe
Słowa kluczowe: DOSIA, sprzedaż kosmetyki, ACE, SILAN, PRONTO, BREF, REX, LUDWIK, LUCEK, KOSMETYKI LOREAL, CLIN, HURTOWANIA ANIA, sprzedaż chemia gospodarcza, HURTOWNIA ANIA RZESZÓW, BONUX, DOMESTOS, LUKSJA, IXI, RAID, SOMAT, chemia, VANISH, tabletki do zmywarek, PERŁA, LOREAL, CIF, płyn SIDOLUX, produkty grupy południe, PUR, PHARMA CF, proszek do prania, DATO, VIZIR, , SIDOLUX, płyny do naczyń, KOSMETYKI GARNIER, kosmetyki, Rzeszów, proszki do prania, LENOR, GARNIER, kret, AIR, ANIA Sp. z o.o., MARIZA, PERSIL, FAIRY, ARIEL, chemia gospodarcza, BUWI


Kategorie: Producenci i Hurtownie » Artykuły Kosmetyczne
Zdrowie i Uroda » Kosmetyczne Artykuły
Producenci i Hurtownie » Chemia Gospodarcza


    Dane adresowe:
  • Dojazd Staroniwa 13
  • 35-011 Rzeszów
  • Podkarpackie
  • Dane kontaktowe:
  • hurtania.pl
  • E-mail: hurtania@hurtania.pl
  • Telefon: +48 (17) 852 66 73
  • Fax: +48 (17) 852 66 97

Lokalizacja firmy na mapie: