Auto-Gaz-Centrum Radom, Instalacje Gazowe Radom, LPG Radom, Usługi Gazownicze Radom - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Auto-Gaz-Centrum Radom, Instalacje Gazowe Radom, LPG Radom, Usługi Gazownicze Radom
Auto-Gaz-Centrum Radom, Instalacje Gazowe Radom, LPG Radom, Usługi Gazownicze Radom Auto-Gaz Centrum

O Firmie:

Firma Auto-Gaz Centrum funkcjonuje na rynku samochodowych instalacji gazowych od 15 lat. Od początku swojej działalności współpracujemy z firmami włoskimi, których tradycje związane z zasilaniem gazowym sięgają lat 70-tych. Wprowadzamy na rynki europejskie i światowe wiele pomysłów i innowacji, które pozwalają poprawić jakość montowania samochodowych instalacji gazowych. Asortyment, który oferujemy przeszedł wiele prób i testów dzięki czemu zapewnia niezawodność i długotrwałą eksploatację. Zdobywana przez lata wiedza i doświadczenie dają wymierne efekty w postaci oferowanych systemów.

Zaopatrujemy sieć stałych odbiorców na terenie całego kraju, a dzięki własnej flocie oraz współpracy z firmami spedycyjnymi gwarantujemy dostawę w 24 godziny. Przeprowadzamy cykliczne szkolenia oraz udostępniamy naszym Klientom szczegółową pomoc techniczną.
Posiadamy przedstawicielstwa w wielu państwach na różnych kontynentach. Nasza obecność podkreślana jest uczestnictwem w większości wystaw i targów związanych z rynkiem motoryzacyjnym na świecie. Produkty z naszej oferty trafiają do ponad 30 krajów zlokalizowanych na 5 kontynentach. Ilość firm z nami współpracujących oraz naszych oddziałów wciąż rośnie, a liczba autoryzowanych punktów montażowych w samej Polsce przekroczyła już tysiąc.

Nasze systemy wykonane z najwyższej jakości komponentów produkowane są w nowoczesnych i zautomatyzowanych fabrykach. Każdy etap produkcji przebiega zgodnie z systemem zarządzana jakością oraz przepisami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego. Od kilku lat posiadamy certyfikat ISO 9001-2008, którego wdrożenie pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości. Posiadamy również homologację Ministerstwa Infrastruktury na montaż instalacji LPG i CNG.

Nasz związek z gazem jest trwały. Dysponując fachową wiedzą, doświadczeniem oraz rozbudowanym zapleczem technicznym możemy zapewnić, że współpraca z nami to obopólne korzyści i podnoszenie profesjonalizmu.

źródło: http://www.agcentrum.com.pl/
Słowa kluczowe: Wielozawory, Filtry, Zbiorniki LPG, Reduktor Vito, Zenit, instalacje gazowe, CNG, gaz do samochodu, Elektrozawory, Reduktory, Systemy wtrysku gazu AGC, pomoc techniczna, Akcesoria do reduktorów i elektrozaworów, autogaz, systemy gazowe, Miksery, autogas, Zestawy LPG, Compact, Zenit PRO, Wtryskiwacze, Łączniki, LPG, Akcesoria do systemów wtryskowych


Kategorie: Motoryzacja i Transport » Instalacje Gazowe
Usługi » Gazownicze


Oferta:

* Systemy wtrysku gazu AGC:

ZENIT PRO DIESEL
ZENIT PRO
Compact
Zenit

* Katalog produktów:

Zestawy instalacji gazowych
Wtryskiwacze
Reduktory
Elektrozawory
Akcesoria do systemów wtryskowych
Akcesoria do reduktorów i elektrozaworów
Filtry
Elektronika
Miksery
Akcesoria do mikserów
Łączniki
Wielozawory
Akcesoria do wielozaworów
Przewody
Akcesoria uzupełniające
Zbiorniki LPG

    Dane adresowe:
  • ul. Chorzowska 11a
  • 26-600 Radom
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.agcentrum.com.pl
  • E-mail: agc@agcentrum.com.pl
  • Telefon: +48 (48) 322 27 20
  • Fax: +48 (48) 322 27 32

Lokalizacja firmy na mapie: