Auto-Gaz-Centrum Radom, Instalacje Gazowe Radom, LPG Radom, Usługi Gazownicze Radom - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Auto-Gaz-Centrum Radom, Instalacje Gazowe Radom, LPG Radom, Usługi Gazownicze Radom
Auto-Gaz-Centrum Radom, Instalacje Gazowe Radom, LPG Radom, Usługi Gazownicze Radom Auto-Gaz Centrum

O Firmie:

Firma Auto-Gaz Centrum funkcjonuje na rynku samochodowych instalacji gazowych od 15 lat. Od początku swojej działalności współpracujemy z firmami włoskimi, których tradycje związane z zasilaniem gazowym sięgają lat 70-tych. Wprowadzamy na rynki europejskie i światowe wiele pomysłów i innowacji, które pozwalają poprawić jakość montowania samochodowych instalacji gazowych. Asortyment, który oferujemy przeszedł wiele prób i testów dzięki czemu zapewnia niezawodność i długotrwałą eksploatację. Zdobywana przez lata wiedza i doświadczenie dają wymierne efekty w postaci oferowanych systemów.

Zaopatrujemy sieć stałych odbiorców na terenie całego kraju, a dzięki własnej flocie oraz współpracy z firmami spedycyjnymi gwarantujemy dostawę w 24 godziny. Przeprowadzamy cykliczne szkolenia oraz udostępniamy naszym Klientom szczegółową pomoc techniczną.
Posiadamy przedstawicielstwa w wielu państwach na różnych kontynentach. Nasza obecność podkreślana jest uczestnictwem w większości wystaw i targów związanych z rynkiem motoryzacyjnym na świecie. Produkty z naszej oferty trafiają do ponad 30 krajów zlokalizowanych na 5 kontynentach. Ilość firm z nami współpracujących oraz naszych oddziałów wciąż rośnie, a liczba autoryzowanych punktów montażowych w samej Polsce przekroczyła już tysiąc.

Nasze systemy wykonane z najwyższej jakości komponentów produkowane są w nowoczesnych i zautomatyzowanych fabrykach. Każdy etap produkcji przebiega zgodnie z systemem zarządzana jakością oraz przepisami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego. Od kilku lat posiadamy certyfikat ISO 9001-2008, którego wdrożenie pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości. Posiadamy również homologację Ministerstwa Infrastruktury na montaż instalacji LPG i CNG.

Nasz związek z gazem jest trwały. Dysponując fachową wiedzą, doświadczeniem oraz rozbudowanym zapleczem technicznym możemy zapewnić, że współpraca z nami to obopólne korzyści i podnoszenie profesjonalizmu.

źródło: http://www.agcentrum.com.pl/
Słowa kluczowe: Miksery, Wielozawory, Elektrozawory, Zenit PRO, CNG, autogaz, Zbiorniki LPG, Reduktory, Filtry, Zenit, Compact, Łączniki, pomoc techniczna, Zestawy LPG, Akcesoria do systemów wtryskowych, gaz do samochodu, Reduktor Vito, instalacje gazowe, Systemy wtrysku gazu AGC, LPG, systemy gazowe, Wtryskiwacze, autogas, Akcesoria do reduktorów i elektrozaworów


Kategorie: Motoryzacja i Transport » Instalacje Gazowe
Usługi » Gazownicze


Oferta:

* Systemy wtrysku gazu AGC:

ZENIT PRO DIESEL
ZENIT PRO
Compact
Zenit

* Katalog produktów:

Zestawy instalacji gazowych
Wtryskiwacze
Reduktory
Elektrozawory
Akcesoria do systemów wtryskowych
Akcesoria do reduktorów i elektrozaworów
Filtry
Elektronika
Miksery
Akcesoria do mikserów
Łączniki
Wielozawory
Akcesoria do wielozaworów
Przewody
Akcesoria uzupełniające
Zbiorniki LPG

    Dane adresowe:
  • ul. Chorzowska 11a
  • 26-600 Radom
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.agcentrum.com.pl
  • E-mail: agc@agcentrum.com.pl
  • Telefon: +48 (48) 322 27 20
  • Fax: +48 (48) 322 27 32

Lokalizacja firmy na mapie: