Zest Sp. z o.o. Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Zest Sp. z o.o. Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami
Zest Sp. z o.o. Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami O nas:

Firma Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami "ZEST" Spółka z o.o. obecna jest na rynku polskim od 1 stycznia 2002 roku. Zarządzamy ponad siedemdziesięcioma budynkami w Warszawie. We współpracy z Klientem staramy się sprostać Jego wymaganiom. Kładziemy jednocześnie nacisk na tradycję i wygodę naszych Klientów, będąc zawsze gotowymi na każde wezwanie. Zatrudniamy najlepszych pracowników z uprawnieniami i długoletnim doświadczeniem, posiadających pełną wiedzę w zakresie administrowania i niekwestionowane umiejętności. Pracownicy Spółki stale podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i organizowanych seminariach.

Wdrożony w Firmie i stosowany od 2003 roku System Zarządzania Jakością, potwierdzony przyznanym Certyfikatem Jakości ISO 9001:2000, daje gwarancje Klientom wysokiego poziomu świadczonej usługi. Narzędzia, jakie stwarza wprowadzony system, pozwalają wcześniej wykrywać zagrożenia, a tym samym dają możliwość zapobiegania im. Podejmowane działania korygujące pozwalają eliminować niezgodności, w przypadku ich stwierdzenia, na podstawie opracowanych i obowiązujących w firmie procedur działania.
W 2006 roku, po trzech latach od wprowadzenia, wdrożenia i stosowania SZJ, Spółka przystąpiła do RECERTYFIKACJI. W wyniku przeprowadzonego auditu recertyfikującego, Spółce ponownie został przyznany Certyfikat Jakości, potwierdzający przeprowadzenie certyfikacji i systematyczny nadzór nad SZJ w Firmie, zgodnie z procedurą auditową i certyfikacyjną TÜV CERT.
Protokół z auditu PL 1992/2006.
Kolejna RECERTYFIKACJA odbyła się w 2009 r. Protokół PL 1992/2009.

Spółka posiada stałą siedzibę, która mieści się przy ul. Wrzeciono 2 w Dzielnicy Warszawa - Bielany, co gwarantuje dogodny kontakt naszym Klientom.
Zaufało nam ponad 3500 właścicieli. Mamy nadzieję, że także Państwo będziecie zadowoleni z naszych usług i wzajemnej współpracy, która będzie rozwijała się ku zadowoleniu stron.
Słowa kluczowe: administracja Warszawa, zarządzanie inwestycjami, wspólnota Warszawa, zarządzanie inwestycjami Warszawa, zarząd nieruchomościami Warszawa Bielany, zarząd Warszawa, zarząd Warszawa Bielany, wspólnota, wspólnota Warszawa, zarządzanie Warszawa Bielany, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie, nieruchości Warszawa Bielany, administracja, zarząd nieruchomościami Warszawa, , zarządzanie nieruchomościami Warszawa, zarząd, zarządzanie nieruchomościami Warszawa Bielany, administracja Warszawa Bielany, zarządzanie Warszawa, zarządzanie inwestycjami Warszawa Bielany, nieruchości, nieruchości Warszawa, zarząd nieruchomościami


Kategorie: Nieruchomości » Administracja i Zarządzenie


    Dane adresowe:
  • Wrzeciono 2
  • 01-961 Warszawa
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.zest.pl
  • E-mail: biuro@zest.pl
  • Telefon: +48 (22) 834 71 38
  • Fax: +48 (22) 834 71 38

Lokalizacja firmy na mapie: