FK Biuro Rachunkowe - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

FK Biuro Rachunkowe
FK Biuro Rachunkowe O firmie:

FK Biuro Rachunkowe jest młodą, rozwijajacą się firmą, ktora stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach.
Ewa Kosicka - właściciel biura jest osobą posiadajacą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności.
Posiadamy licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniajacą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 5601/2004.
Nasze biuro posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Oferta:

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych.

Współpraca z nami zdejmie z Ciebie ciężar „papierkowej roboty”. Od dzisiaj jedynym Twoim „problemem” będzie zapakowanie dokumentów w kopertę i przekazanie ich nam, a my zajmiemy się resztą.

Jeżeli dopiero zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, świetnie trafiłeś. Pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności w urzędach, wypełnimy formularze oraz doradzimy najkorzystniejszą dla Ciebie formę działalności oraz sposób jej opodatkowania.

Przedsiębiorcy często się skarżą, że po podpisaniu umowy ich biura rachunkowe przestają się nimi interesować. Z naszej strony zawsze zapewniamy odpowiedź na wszystkie Państwa pytania, udzielamy porad w kwestii obniżenia obciążeń podatkowych. Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę.

Mimo, że nasze biuro znajduje się na terenie Warszawy, mamy ambicję obsługiwać podmioty gospodarcze z całej Polski. Zapraszamy więc na naszą stronę internetową,do działów: CENNIK oraz WSPÓŁPRACA, aby mogli się Państwo przekonać, jak konkurencyjne są nasze ceny i jak łatwo możemy ze sobą współpracować.
Słowa kluczowe: tania księgowość Warszawa, doradztwo podatkowe Warszawa, vat Warszawa, cit Warszawa, podatki Warszawa, księgi handlowe Warszawa, fk biuro rachunkowe, zus Warszawa, księgowość Warszawa, pit Warszawa, biura rachunkowe Warszawa, ewa kosicka, nip Warszawa, księgowa Warszawa, obsługa księgowa Warszawa, biuro rachunkowe Warszawa, kpir Warszawa, ewa kosicka Warszawa, rsus, , fk biuro rachunkowe Warszawa, rachunkowość Warszawa, regon Warszawa


Kategorie: Prawo i Finanse » Biura Rachunkowe
Prawo i Finanse » Doradztwo Finansowe
Prawo i Finanse » Doradztwo Personalne


    Dane adresowe:
  • Królów Polskich 9B/22
  • 02-496 Warszawa
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.fkbiuro.pl
  • E-mail: info@fkbiuro.pl
  • Telefon: +48 606 980 408
  • Fax: +48 (22) 478 55 02

Lokalizacja firmy na mapie: