FK Biuro Rachunkowe - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

FK Biuro Rachunkowe
FK Biuro Rachunkowe O firmie:

FK Biuro Rachunkowe jest młodą, rozwijajacą się firmą, ktora stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach.
Ewa Kosicka - właściciel biura jest osobą posiadajacą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności.
Posiadamy licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniajacą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 5601/2004.
Nasze biuro posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Oferta:

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych.

Współpraca z nami zdejmie z Ciebie ciężar „papierkowej roboty”. Od dzisiaj jedynym Twoim „problemem” będzie zapakowanie dokumentów w kopertę i przekazanie ich nam, a my zajmiemy się resztą.

Jeżeli dopiero zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, świetnie trafiłeś. Pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności w urzędach, wypełnimy formularze oraz doradzimy najkorzystniejszą dla Ciebie formę działalności oraz sposób jej opodatkowania.

Przedsiębiorcy często się skarżą, że po podpisaniu umowy ich biura rachunkowe przestają się nimi interesować. Z naszej strony zawsze zapewniamy odpowiedź na wszystkie Państwa pytania, udzielamy porad w kwestii obniżenia obciążeń podatkowych. Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę.

Mimo, że nasze biuro znajduje się na terenie Warszawy, mamy ambicję obsługiwać podmioty gospodarcze z całej Polski. Zapraszamy więc na naszą stronę internetową,do działów: CENNIK oraz WSPÓŁPRACA, aby mogli się Państwo przekonać, jak konkurencyjne są nasze ceny i jak łatwo możemy ze sobą współpracować.
Słowa kluczowe: vat Warszawa, regon Warszawa, księgi handlowe Warszawa, kpir Warszawa, biura rachunkowe Warszawa, ewa kosicka, tania księgowość Warszawa, obsługa księgowa Warszawa, doradztwo podatkowe Warszawa, rsus, , księgowość Warszawa, fk biuro rachunkowe Warszawa, biuro rachunkowe Warszawa, podatki Warszawa, pit Warszawa, zus Warszawa, ewa kosicka Warszawa, cit Warszawa, księgowa Warszawa, fk biuro rachunkowe, rachunkowość Warszawa, nip Warszawa


Kategorie: Prawo i Finanse » Biura Rachunkowe
Prawo i Finanse » Doradztwo Finansowe
Prawo i Finanse » Doradztwo Personalne


    Dane adresowe:
  • Królów Polskich 9B/22
  • 02-496 Warszawa
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.fkbiuro.pl
  • E-mail: info@fkbiuro.pl
  • Telefon: +48 606 980 408
  • Fax: +48 (22) 478 55 02

Lokalizacja firmy na mapie: