VINNIC Leszek Osiński Eksport-Import Jolanta Osińska - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

VINNIC Leszek Osiński Eksport-Import Jolanta Osińska
VINNIC Leszek Osiński Eksport-Import Jolanta Osińska Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej!

Firma "Leszek Osiński Export - Import" powstała w 1990 roku w Warszawie. Od samego początku działalnosci prowadzimy sprzedaż hurtową dobrych jakościowo baterii marki Vinnic, których jesteśmy bezpośrednim importerem. Jest to produkt flagowy firmy, podlegajacy ciaglej kontroli jakosci i modernizowany wg. potrzeb klientów. Jesteśmy z niego szczególnie dumni, gdyż dorównuje bateriom produkowanym przez koncerny ze światowej czołówki, co potwierdzają badania laboratoryjne.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo również zegary ścienne i latarki marki Olvin. Cieszą sie one niesłabnącą popularnością już od kilku lat wsród kupujących z Polski, Ukrainy i krajów UE.

Jednocześnie informujemy, że znaki towarowe, słowny Vinnic i słowno-graficzny Olvin stosowane przez nas są wyłącznie naszą własnością i podlegają ochronie prawnej z tytulu posiadanych patentów: R - 85417, R - 90615.

Od lat podstawowym celem firmy "Leszek Osinski Export - Import" jest rozwój, poszerzanie asortymentu i co najważniejsze zadowolenie ze strony klientów. Ponadto wszystkie sprzedawane przez nas produkty są w pełni bezpieczne dla użytkowników jak i dla srodowiska.

Zapewniamy przy tym fachową poradę, dogodne warunki wspólpracy, korzystne rabaty.

Źródło: http://www.vinnic.pl
Słowa kluczowe: breloki, zegary ścienne, baterie VINNIC, akumulatorki, słuchawki, import baterii, VINNIC baterie, baterie royavac, znicze, zegary kominkowe, baterie do aparatów słuchowych, żarówki, latarki, baterie maxel, baterie Panasonic


Kategorie: Przemysł » Akumulatory Baterie


Baterie VINNIC
Baterie VINERGY
Baterie RAYOVAC
Baterie PANASONIC
Baterie MAXELL
Baterie FUJITSU
Baterie EASY TOUCH
Baterie FOREVER
Baterie ENERGIZER
Baterie pozostałych marek
Latarki
Zegary
Słuchawki
Zapalarki i znicze

    Dane adresowe:
  • Połczyńska 74
  • 01-337 Warszawa
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.vinnic.pl
  • E-mail: biuro@vinnic.pl
  • Telefon: +48 (22) 665 27 97
  • Fax: +48 (22) 665 60 68

Lokalizacja firmy na mapie: