Maniek Manufactory-artystyczne malowanie ścian, muraliki - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Maniek Manufactory-artystyczne malowanie ścian, muraliki
Maniek Manufactory-artystyczne malowanie ścian, muraliki Manufaktura Mańka to szeroki wachlarz usług rękodzieła artystycznego, wykonywanych głównie metodami tradycyjnymi, przy pomocy współczesnych technologii (np.obrazy na ścianach malowane farbami fluorescencyjnymi w połączeniu ze światłem UV). W ofercie znajdziecie państwo malowidła ścienne dla dorosłych jak i bajkowe malunki/grafiki w pokojach dziecięcych.
Zapotrzebowanie na taki wystrój ścian widoczne jest dzisiaj nie tylko w restauracjach i hotelach, ale również coraz częściej i w prywatnych domach. Już nie wystarczają tanie reprodukcje wiszące na ścianach, żeby poczuć się wyjątkowo w swoim domu a przy okazji zachwycić gości, coraz chętniej ozdabiamy monotonne płaszczyzny swoich domów przeróżnymi motywami zaczerpniętymi z najrozmaitszych dziedzin życia.
Oprócz klasycznego malowania ścian znajdziecie Państwo w ofercie również dosyć nietypowe malowidła, jak chociażby wykonane za pomocą farb fluorescencyjnych.
Przykładem takiego malowania jest np. Bajlandia 3D. To ręcznie malowany labirynt na ścianach, który jest niezwykłą, przestrzenną aranżacją najbardziej znanych i popularnych bajek. Gdzie każdy, podróżując po fantastycznych krainach, będzie mógł posłuchać opowiadanej bajki i poczuć się jak jej bohater. W tym artykule pokrótce przedstawię etapy powstawania obrazów malowanych na ściankach specjalnymi farbami fluorescencyjnymi w technice ChromaDepth 3D.

Po więcej informacji zapraszam na swoje strony:
www.manieks.pl
www.muraliki.pl
Słowa kluczowe: sztuka użytkowa, sadkowski, kopie, artystyczne malowanie ścian, manieks, grafiki, aerografia, aerograf, niepowtarzalne, mistrzów malarstwa, sztuka, rzemiosło artystyczne, kopię ręcznie malowane obrazy, maniek, portrety olejne, obrazy współczesne, kopie, wyjątkowe obrazy portrety, projekty tatuaży, reprodukcje, airbrushing, rękodzieło, malarstwo olejne, szkice obrazy, rzeźba, gdynia, , obrazy, stwarzać, leonardo da vinci obrazy, kopii, koserwacja, ręczna robota, malarstwo, malowanie obrazów Gdynia / Trójmiasto, ręczna robota, airbrush, maniek manufactory Gdynia


Kategorie: Usługi » Agencje Artystyczne
Dom i Ogród » Wykańczanie wnętrz


    Dane adresowe:
  • Dreszera
  • 81-261 Gdynia
  • Pomorskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.manieks.pl
  • E-mail:
  • Telefon: 514492119
  • Fax:

Lokalizacja firmy na mapie: