BauArt Studio S.C. Warszawa - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

BauArt Studio S.C. Warszawa
BauArt Studio S.C. Warszawa Bauart Studio | Architektura i projektowanie wnętrz

Jako jedna z najdłużej funkcjonujących na rodzimym rynku pracowni architektury i aranżacji wnętrz, Bauart Studio z Warszawy zapewnia kreatywne oraz świeże pomysły. Dzięki bogatemu doświadczeniu i ciągłemu obserwowaniu zmieniających się trendów, potrafimy dostosować rozwiązania w pełni indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, marzącego o wspaniałej przestrzeni do codziennego życia lub pracy. Nasz zespół to dyplomowani architekci wnętrz oraz osoby, których wyobraźnia i kreatywność pozwalają realizować nawet najbardziej nietypowe pomysły. Wśród naszych Klientów znaleźć można zarówno młodych ludzi, pragnących zmienić swoje mieszkanie w stylowy apartament, właścicieli luksusowych posiadłości, firmy, jak również deweloperów.

Specjalizujemy się również w architekturze, oferując wykonywanie od samego początku projektów koncepcyjno-plastycznych, rozbudowy czy modernizacji istniejących obiektów i ich otoczenia. Wszystko to jest tylko częścią naszych specjalności, bowiem jesteśmy w stanie podjąć się zaadaptowania do potrzeb Klienta niemal każdego pomieszczenia i rozmaitych budynków.

Wszystkie projekty są efektem współpracy inwestora i architekta wnętrz, czego wynikiem jest wiele ukończonych przez nas realizacji i publikacje w mediach. Nie tylko projektujemy, ale również pomagamy w doborze materiałów, technologii i mebli. Umożliwia nam to współpraca z renomowanymi warszawskimi firmami wykonawczymi, które podobnie jak my, świadczą swoim Klientom profesjonalne usługi.

Pomożemy Państwu zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy, wybierając trafione i optymalne rozwiązania. Każdy architekt zatrudniony w Bauart Studio jest stuprocentowym profejsnalistą, traktując projektowanie nie tylko jako pracę, ale również pasję.

źródło: http://www.bauartstudio.pl/
Słowa kluczowe: dekoratorstwo mokotów, wnętrza Warszawa, dom i wnętrze Warszawa, BauArt Studio Warszawa: Projektowanie wnętrz Warszawa, aranżacje wnętrz Warszawa, projekty mokotów, architektura wnętrz Warszawa, projektowanie mieszkania Warszawa, interior design Warszawa, architekt wnętrz Warszawa


Kategorie: Budownictwo » Biura Architektoniczne


Zajmujemy się aranżacją:

mieszkań i domów,
biur i pomieszczeń konferencyjnych,
restauracji, sklepów i gabinetów,
powierzchni sportowo-rekreacyjnych i wielu innych.

    Dane adresowe:
  • ul. Braci Pillatich 1/36
  • 00-771 Warszawa
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.bauartstudio.pl
  • E-mail: pracownia@bauartstudio.pl
  • Telefon: +48 (22) 841 80 33 +48 501 647 841
  • Fax: +48 (22) 841 80 33

Lokalizacja firmy na mapie: