Pałac Krobielowice - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Pałac Krobielowice
Pałac Krobielowice Pałac Krobielowice

Pragniemy przedstawić Państwu jeden z najpiękniejszych i najokazalszych zabytków położonych w pobliżu stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Pałac Krobielowice to renesansowo-barokowy, czteroskrzydłowy obiekt, gwarantujący doskonałe warunki do wypoczynku, organizowania konferencji i seminariów. Nasza kuchnia zapewnia raj dla podniebienia, oferując szeroki wybór potraw.

Oferujemy:

- Hotel
- Restauracja
- Wesela
- Sale konferencyjne
- Pole golfowe

źródło: http://www.palackrobielowice.com/
Słowa kluczowe: Hotel Krobielowice, Konferencyjne obiekty Wrocław, Noclegi Wrocław, Hotel Wrocław, konferencje Wrocław, wesela Wrocław, bankiety Wrocław, Pałac Krobielowice, restauracja Wrocław


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Restauracje
Turystyka i Rekreacja » Hotele
Biuro » Organizacja Imprez, Bankietów, Konferencji


OFERTA:

HOTEL:
Po gruntownej odbudowie w latach 1992-96 Pałac Krobielowice służy jako hotel, restauracja oraz ośœrodek konferencyjno-seminaryjny, zdolny pomieścić do 120 gośœci. Organizowane są w nim także wesela, bale sylwestrowe i atystyczne happeningi. Hotel dysponuje 50 miejscami w 21 dwuosobowych pokojach, 1 jednoosobowym, 1 czteroosobowym oraz 2 apartamenty, wszystkie z własnym węzłem sanitarnym. Ceny za pokój mieszczą się w granicach 210-350 PLN, oczywiśœcie ze śœniadaniem. Honorujemy karty kredytowe oraz kartę rabatową PTTK. Do dyspozycji jest również sauna fińska, po wcześniejszym zgłoszeniu w recepcji Pałacu. Od gości hotelowych za saunę nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata.

RESTAURACJA
Kuchnia znana jest z wysokiej jakości oferty, a jej szef czeka, by spełnić Państwa życzenia.

WESELA
W Pałacu organizujemy przyjęcia weselne i wesela. Wesela organizowane są w soboty przez cały rok. Posiadamy trzy sale. Maksymalna ilość osób: 100, minimalna: 50. W cenie wesela – gastronomia (własna kuchnia) oraz wynajęcie sal. Cena od 180 do 200 PLN na osobę. Ilość miejsc noclegowych: 50. Cena 100 PLN od osoby ze śniadaniem, apartament von Bluchera – gratis. Dekoracja, muzyka, foto etc. … w gestii klienta. Możliwość zaślubin na zewnątrz Pałacu…

SALE KONFERENCYJNE
W Pałacu jest 5 sal konferencyjnych do dyspozycji klienta. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem w sprzęt audiowizualny. Sala Balowa jest największa i najpiękniejsza. Nadaje się ona doskonale do organizacji konferencji albo wesel. Drewniana podłoga zachęca do tańczenia.W salonie organizujemy narady i małe, eleganckie spotkania.

POLE GOLFOWE
Wszelkie informacje dostępne na oficjalnej stronie Rycerskiego Klubu Golfowego Krobielowice

ZAPRASZAMY!!!

    Dane adresowe:
  • Krobielowice 21
  • 55-080 Kąty Wrocławskie
  • Dolnośląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.palackrobielowice.com
  • E-mail: info@palackrobielowice.com
  • Telefon: +48 (71) 316 66 48
  • Fax: +48 (71) 316 61 14

Lokalizacja firmy na mapie: