Dworek pod Jemiołą - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Dworek pod Jemiołą
Dworek pod Jemiołą O Dworku:
Dysponujemy:salą balową, salą konferencyjną, karczmą, ogródkiem z grillem.

Sala balowa usytuowana jest na parterze Dworku pod Jemiołą. Sala jest klimatyzowana, może pomieścić do 400 osób. Na sali można zorganizować przyjęcia weselne i okolicznościowe, studniówki - bale, festyny, biesiady... Na zewnątrz Dworku do dyspozycji gości 2 duże pakingi oraz ogród z grillem, z bezpośrednim wyjściem z sali.

Sala konferencyjna znajduje się na I piętrze Dworku pod Jemiołą. Jest również klimatyzowana. Goście mogą korzystać z 2 dużych parkingów oraz ogrodu.

W karczmie, która posiada 40 miejsc można zorganizować mniejsze przyjęcia okolicznościowe. Na codzień serwujemy wyśmienitą kuchnię staropolską.Przed karczmą znajduje się parking.

Ogród z grillem. Za Dworkiem pod Jemiołą znajduje się duży ogród z grillem, w sam raz na zorganizowanie imprez plenerowych. Podczas imprez w sali bankietowej, ogród jest do dyzpozycji gości.

Zapraszamy Państwa do Dworku pod Jemiołą w Ćwiklicach koło Pszczyny.

Polecamy także:
www.umichalika.com.pl
Słowa kluczowe: organizacja imprez ćwiklice, biesiadne karczmy piwne, catering pszczyna, sala balowa pszczyna, karczma pszczyna, wesela Pszczyna, karczma katowice, dom weselny Pszczyna, studniówki Pszczyna, sala balowa katowice, , imprezy integracyjne załogowe, karczma pszczyna, organizacja imprez pszczyna, sala konferencyjna ćwiklice, organizacja przyjęć weselnych, sala konferencyjna pszczyna, sala balowa ćwiklice


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Obiekty Turystyczne
Biuro » Organizacja Imprez, Bankietów, Konferencji
Turystyka i Rekreacja » Rozrywka
Usługi » Catering
Turystyka i Rekreacja » Restauracje


    Dane adresowe:
  • Męczenników Oświęcimskich 115
  • 43-229 Ćwiklice
  • Śląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.podjemiola.pl
  • E-mail: info@podjemiola.pl
  • Telefon: +48 (32) 210 54 22 +48 (32) 448 22 09
  • Fax: +48 (32) 449 35 90

Lokalizacja firmy na mapie: