Dworek pod Jemiołą - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Dworek pod Jemiołą
Dworek pod Jemiołą O Dworku:
Dysponujemy:salą balową, salą konferencyjną, karczmą, ogródkiem z grillem.

Sala balowa usytuowana jest na parterze Dworku pod Jemiołą. Sala jest klimatyzowana, może pomieścić do 400 osób. Na sali można zorganizować przyjęcia weselne i okolicznościowe, studniówki - bale, festyny, biesiady... Na zewnątrz Dworku do dyspozycji gości 2 duże pakingi oraz ogród z grillem, z bezpośrednim wyjściem z sali.

Sala konferencyjna znajduje się na I piętrze Dworku pod Jemiołą. Jest również klimatyzowana. Goście mogą korzystać z 2 dużych parkingów oraz ogrodu.

W karczmie, która posiada 40 miejsc można zorganizować mniejsze przyjęcia okolicznościowe. Na codzień serwujemy wyśmienitą kuchnię staropolską.Przed karczmą znajduje się parking.

Ogród z grillem. Za Dworkiem pod Jemiołą znajduje się duży ogród z grillem, w sam raz na zorganizowanie imprez plenerowych. Podczas imprez w sali bankietowej, ogród jest do dyzpozycji gości.

Zapraszamy Państwa do Dworku pod Jemiołą w Ćwiklicach koło Pszczyny.

Polecamy także:
www.umichalika.com.pl
Słowa kluczowe: , sala balowa katowice, sala konferencyjna pszczyna, organizacja imprez pszczyna, karczma katowice, sala konferencyjna ćwiklice, organizacja imprez ćwiklice, dom weselny Pszczyna, karczma pszczyna, karczma pszczyna, biesiadne karczmy piwne, studniówki Pszczyna, sala balowa pszczyna, wesela Pszczyna, organizacja przyjęć weselnych, imprezy integracyjne załogowe, catering pszczyna, sala balowa ćwiklice


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Obiekty Turystyczne
Biuro » Organizacja Imprez, Bankietów, Konferencji
Turystyka i Rekreacja » Rozrywka
Usługi » Catering
Turystyka i Rekreacja » Restauracje


    Dane adresowe:
  • Męczenników Oświęcimskich 115
  • 43-229 Ćwiklice
  • Śląskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.podjemiola.pl
  • E-mail: info@podjemiola.pl
  • Telefon: +48 (32) 210 54 22 +48 (32) 448 22 09
  • Fax: +48 (32) 449 35 90

Lokalizacja firmy na mapie: