Apartamenty GRONIK Barbara Morońska - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Apartamenty GRONIK Barbara Morońska
Apartamenty GRONIK Barbara Morońska O NAS:
Obiekt położony jest w Szczyrku pod Przełęczą Salmopolską, przy żółtym szlaku turystycznym łączącym Szczyrk Solisko z Przełęczą Salmopolską, 300m od drogi Szczyrk-Wisła. W pobliżu znajduje się kompleks 13 wyciągów Ośrodka Narciarskiego Czyrna-Solisko rozłożonych na stokach Małego Skrzycznego i Hali Pośredniej, oraz zespół 3 wyciągów na Przełęczy Salmopolskiej dla mniej wprawnych narciarzy.
LOKALIZACJA na wysokości 790m npm, świeże górskie powietrze, żródlana woda z ujęcia "Grabowa", las, potok - to wszystko sprawia że mamy doskonałe warunki do całorocznego wypoczynku i rekreacji. Bliskość wyciągów oraz położenie przy szlaku turystycznym stwarza raj dla amatorów "białego szalełstwa", turystyki pieszej i kolarstwa górskiego.

"GRONIK" jest idealnym punktem wypadowym dla turystów i gości chcących spędzić miłe chwile w zaciszu kameralnego pobytu.
OFERTA:
Oferujemy Pałstwu 27 miejsc w komfortowych warunkach w pokojach 2 i 3 osobowych oraz dwupokojowych apartamentach. Wszystkie pokoje są z łazienkami. Na wyposażeniu każdego pokoju i apartamentu jest TV SAT, telefon, lodówka, radio i czajnik elektryczny.
Na miejscu, do dyspozycji Pałstwa jest stołówka domowa z wyśmienitą kuchnią, salka z tenisem stołowym, bilardem i piłkarzykami, sauna, stałe łącze internetowe dla gości oraz własny zamykany parking. Sąsiadujemy bezpośrednio z pokojami gościnnymi "Orlik" prowadzonymi przez naszą rodzinę.

W sezonie zimowym proponujemy Pałstwu dowóz do wyciągów busem.

UWAGA: osoby palące niestety muszą wychodzić na zewnątrz, w środku obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia.
Słowa kluczowe: Gronik, apartament szczyrk, szczyrk hotel, noclegi w szczyrku, apartamenty szczyrk, komfortowy apartament szczyrk, nocleg w szczyrku, szczyrk hotele, kurorty narciarskie, szczyrk narty, , szczyrk pensjonaty, baza noclegowa szczyrk, szczyrk wyciagi, szczyrk nocleg, noclegi szczyrk, komfortowe apartamenty szczyrk, szczyrk, ośrodki narciaskie, szczyrk kwatery


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Obiekty Turystyczne
Turystyka i Rekreacja » Noclegi
Turystyka i Rekreacja » Turystyka, Hotelarstwo
Turystyka i Rekreacja » Pensjonaty, Ośrodki Wypoczynkowe
Turystyka i Rekreacja » Pensjonaty


    Dane adresowe:
  • Grabowa 7a
  • 43-370 Szczyrk
  • Śląskie
  • Dane kontaktowe:
  • gronik.pl
  • E-mail: info@gronik.pl
  • Telefon: +48 (33) 817 99 02 +48 660 661 402
  • Fax:

Lokalizacja firmy na mapie: