ALERGO-MED Pracownia Alergologiczna i Immunologiczna - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

ALERGO-MED Pracownia Alergologiczna i Immunologiczna
ALERGO-MED Pracownia Alergologiczna i Immunologiczna O firmie:

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w kompleksowym diagnozowaniu procesów uczuleniowych i rozgraniczeniem ich od innych spowodowanych zakażeniem bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym. Nasze badania ułatwią postawienie właściwej diagnozy i pozwolą na dobranie odpowiedniego sposobu leczenia.
Żyj spokojnie - my zdiagnozujemy Twój problem.

Kiedy należy rozważyć potrzebę wykonania badań?
Badania wykonywane w naszej pracowni pozwalają na wykrycie procesów uczuleniowych i odróżnienie ich od innych, spowodowanych zakażeniem bakteryjnym, wirusowym czy grzybiczym. Ułatwiają one postawienie właściwej diagnozy i dobranie odpowiedniego sposobu leczenia. Często pojawiające się objawy przypominają stany zapalne, które mogą pojawić się w organizmie a ich diagnozowanie oraz leczenie wymaga innych metod. W związku z postawieniem niewłaściwej diagnozy wyjściowej spotykamy się ze stanami kiedy długotrwałe leczenie antybiotykami lub innymi specyfikami nie daje oczekiwanego rezultatu.

Procesy alergiczne toczące się w organizmie mogą przypominać inne procesy ze względu na zbliżone do siebie objawy takie jak:
- ból
- katar
- kaszel
- wydzielina ropna
- łzawienie oczu
- kichanie
- wysypka i inne zmiany skórne.

W takich wypadkach należy rozważyć możliwość wykonania badań w kierunku zdiagnozowania alergii. Takie postępowanie może uchronić nasz organizm przed skutkami niewłaściwie prowadzonego leczenia, oraz znacznie zmniejszyć czas występowania dokuczających nam objawów.

źródło: www.alergomed.com.pl
Słowa kluczowe: małopolska, testy alergologiczne, badania immunologiczne, cytologia gardła, Kraków, cytologia, ALERGO-MED Pracownia Alergologiczna i Immunologiczna, uczulenia na leki, badania cytologiczne, alergeny, cytologia oczu, cytologia nosa, badanie uczulenia na leki


Kategorie: Zdrowie i Uroda » Opieka Zdrowotna
Zdrowie i Uroda » Lekarze Specjaliści
Zdrowie i Uroda » Alergologia
Zdrowie i Uroda » Kliniki Prywatne
Zdrowie i Uroda » Przychodnie i Poradnie


    Dane adresowe:
  • ul. Stefana Batorego 5
  • 31-135 Kraków
  • Małopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.alergomed.com.pl
  • E-mail: alergomed@poczta.onet.pl
  • Telefon: +48 (12) 634 06 08
  • Fax:

Lokalizacja firmy na mapie: